אודי סגל וענת דוידוב

"אנו רואים כל הזמן חריקות וסדקים בהתנהלות"

אודי סגל על תפקוד הממשלה באשר לסוגיית החטופים • טל לב רם ('מעריב' ו־103fm) על המו"מ להשבתם: "אני שומע גם בירושלים אופטימיות מסוימת"


כמדי יום בשעה 07:00 בדיוק, שבו ענת דוידוב, אודי סגל והכתב והפרשן הצבאי ושדרן 103fm טל לב רם ('מעריב') אל עמדת המיקרופון ואולפן השידור, וסקרו יחדיו את כל העדכונים מהלחימה הקשה מול חמאס בעזה, זהו היום ה־46.

"מפח נפש ואכזבה למשפחות החטופים מקבינט המלחמה, זה מדגיש את הפער בין מדיניות להתנהלות", טען אודי. "הממשלה חייבת להוביל את המדיניות, והמדיניות כאן היא הכרעה בין מהלכים מורכבים. זו הכרעה קורעת לב. אנחנו רואים כל הזמן חריקות וסדקים בהתנהלות". בתגובה, השיבה ענת: "חבל שזה מתנהל ככה. אי אפשר לדעת באיזה מצב נמצאים החטופים, קור, גשם, חושך, לא יהיה ניצחון בלי החזרת כולם לכאן". 

"אני שומע גם בירושלים אופטימיות מסוימת", הבהיר לב רם. "זו עסקה מוגבלת, צריך לזכור את זה, וזה עדיין ייקח כמה ימים עד שלתקוותי נראה חטופים בבית. אנחנו רואים התעצמות של הלחימה. מתחילת המלחמה, ישראל מנסה לגדר את הלחימה צפונה, אבל העצימות גדלה". 

על הירי לאזור גוש דן, השפלה והשרון אתמול (ב') בשעות הערב, אמר: "הרקטות מצפון הרצועה הגיעו גם עד לאזור מורדות הכרמל. את המשגר שירה לגוש דן השמידו, הוא היה באזור מיושב. לחמאס יש יכולות לראות למרחקים ארוכים גם אם הוא עובר דרומה". 

21/11/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


אודי סגל
אודי סגל  |  צילום: 103fm
Paris