גדעון אוקו

"אני בתחושה שלא אראה את בני"

חירות, אמו של רב"ט תמיר נמרודי בן ה־19 המצוי בשבי חמאס, על המתווה הנוכחי לשחרור החטופים: "היה לנו ברור שנישאר מאחור"


רב"ט תמיר נמרודי נחטף בבוקר השבת השחורה מבסיס מת"ק עזה, והוא מצוי כבר 47 יום בשבי חמאס. את יום הולדתו ה־19, נאלץ תמיר לחגוג בשבי ברצועת עזה, מבלי שמשפחתו יודעת מה מצבו. חירות נמרודי, אמו של תמיר, סיפרה על תחושותיה בעקבות הסיטואציה הקשה והגיבה על עסקת החטופים המתגבשת. 

"מראש כשדובר על העסקה המצומצמת, היה לנו ברור שנישאר מאחור", טענה. "אני בטוחה שעמדה בפני הקבינט החלטה לא פשוטה. מאוד קיווינו שבעקבות הלחץ על חמאס, נוכל לפחות להגיע להסכם מסגרת כולל. נכון, יש אנשים שצריכים לצאת במיידי, אך כשאומרים עסקה מצומצמת משאירים מאחור הרבה מאוד אנשים יקרים. אנחנו באמת לא יודעים אם תהיה עסקה נוספת". 

בהמשך, שיתפה: "תמיר סגר שבת בהתנדבות כדי לשחרר חברים שלו הביתה לחג. היחידה של תמיר היא זו שנותנת היתרים לפלסטינים. התחושה קשה, אנחנו עומדים מול אוכלוסיה עם מוסר שונה משלנו, והם מנצלים את זה. "אני לא אגיד שכעס לא קיים (על העסקה), אני מאוד נזהרת לא להיות כי זה סוחט כוחות שאין לך. ככל שהעסקה הנוכחית יוצאת לפועל, אני בתחושה שאני לא אראה אותו. את הילד שהיה לי אני בכל מקרה לא ממש אקבל. יש בי פחד וכעס על זה שלא מנסים ללחוץ קצת יותר". 

22/11/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


תמיר נמרודי
תמיר נמרודי  |  צילום: באדיבות המשפחה
Paris