ניסים משעל וטל שלו

"למה המשפחות היו צריכות לשמוע בתקשורת על העיכוב ?"

ניסים משעל התייחס לעיכוב בעסקת החטופים, שככל הנראה תידחה למחר • טל לב רם ('מעריב' ו־103fm): "הייתי קצת מופתע לגבי הוודאות הזו"


כמדי יום בשעה 07:00 בדיוק, שבו ניסים משעל, הכתבת והפרשנית הפוליטית טל שלו ('וואלה') והכתב והפרשן הצבאי ושדרן 103fm טל לב רם ('מעריב') אל עמדת המיקרופון ואולפן השידור, וסקרו יחדיו את התנהלות המלחמה, זהו יומה ה־48. 

"הייתה אווירה טובה, האופטימיות האמירה מעלה עד סמוך לחצות", טען משעל באשר לעסקת החטופים המסתמנת. "אם הדברים לא סגורים. למה המשפחות היו צריכות לשמוע בתקשורת שיש עיכוב? יש פה שורה של תמיהות". 

בתגובה, הבהיר לב רם: "בניגוד לפעמים קודמות, אני חושב שמסיבת העיתונאים הייתה מאוד ראויה בתוכן שלה. הייתי קצת מופתע לגבי הוודאות הזו. צריך היה לעדכן את המשפחות. יש פרטים קטנים שהם כנראה לא סגורים, הם יכולים להיות הכי מהותיים". 

על ביקורו בבית החולים שיפא בעזה, סיפר: "אתה מבין כמה חמאס היה עסוק בהתעצמות בשנים האחרונות. רואים את המחשבים ואת הציוד האלקטרוני, מבינים שמישהו פה הכין את עצמו היטב למלחמה הזו. חמאס הוא לא אויב רגיל. עזה לא תחזור להיות עזה, וזו לא קליאשה. אם אתה רוצה להכריע את חמאס, תהיה חייב להגיע למרכז הרצועה. מרכזי הכובד הצבאיים של חמאס לא נמצאים כעת בעיר עזה". 

"אנחנו מתנהלים מול משפחות שחיכו בציפייה בשעות הכי מפחידות בחיים שלהם, והם חשבו שלפחות בעשר בבוקר תהיה לכם תשובה", הוסיפה שלו. 

23/11/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


ניסים משעל
ניסים משעל  |  צילום: 103fm
Paris