אודי סגל וענת דוידוב

"בחזית הזאת, העולם עבר הלאה בהרבה מובנים"

אודי סגל על הזירה הבינלאומית, שנדמה ששכחה מזוועות ה־7 באוקטובר • טל לב רם ('מעריב' ו־103fm) על פעילות צה"ל: "האירוע המרכזי הוא בצפון הרצועה"


כמדי יום בשעה 07:00 בדיוק, שבו ענת דוידוב, אודי סגל והכתב והפרשן הצבאי ושדרן 103fm טל לב רם ('מעריב') אל עמדת המיקרופון ואולפן השידור, וסקרו יחדיו את כל העדכונים מהלחימה הקשה מול חמאס בעזה, זהו היום ה־60.

"60 יום של מלחמה קשה עם מחירים מאוד כבדים", טען אודי. "לחמאס יש יכולת לירות רקטות, זה לא מפתיע אבל בהחלט מטריד ומרגיז. בחזית הזאת, העולם עבר הלאה בהרבה מובנים, ישראל תצטרך להמשיך לנהל מערכה מאוד קשה גם בחזית הזו". 

בהמשך, הוסיף לב רם: "תמונת הקרב זזה לאט, אבל הולכת ומתמקדת באזורים נוספים. האירוע המרכזי הוא דווקא בצפון הרצועה. יש הישגים, זו פעילות מורכבת. רואים מה יצא מהפעולה בצפון הרצועה, את אמצעי הלחימה שיוצאים, את כמות האמל"ח והמודיעין. משבר האמון ברור ומובן. אל מול מורכבות הלחימה בעזה, מעט צבאות מערביים היו מגיעים לתוצאות דומות. הסיפור הוא ההלימה בין טקטיקה לאסטרטגיה. חמאס הוא לא אויב שייכנע בקלות. אין לנו את כל התשובות, דברים יכולים להתפתח תוך כדי תנועה". 

"למעלה מעשרה אירועים בצפון, גם שם קצב האירועים הולך ומתקדם ככל שהלחימה ברצועה הולכת ומעמיקה", התייחס לזירה הצפונית ולמתיחות מול חיזבאללה. "יש לנו גם את יהודה ושומרון. הרבה מאוד זירות". 

05/12/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


אודי סגל
אודי סגל  |  צילום: 103fm
Paris