אראל סג"ל

"חושד שרונן צור עסוק בכל מיני עניינים שקשורים לעצמו"

שמעון ריקלין (ערוץ 14) התייחס לעימות בינו לבין רונן צור, ראש מטה משפחות החטופים: "חבל שיש שם אנשים תמימים שמתחברים לאיש הזה שלדעתי משחק בהם"


שמעון ריקלין (ערוץ 14) שוחח עם אראל סג"ל ויריב אופנהיימר, בעקבות העימות שאירע בינו לבין ראש מטה משפחות החטופים, רונן צור, והביע את עמדתו. 

"רונן צור הוא איש שבשם אג'נדה פוליטית התחבר למטרה מאוד חשובה, החזרת החטופים, שהיא כמובן גם מצווה ביהדות. חבל שיש שם אנשים תמימים שמתחברים לאיש הזה שהוא לדעתי משחק בהם וגורם נזק עצום למדינת ישראל ולחטופים עצמם. רק בזכות התמרון המוצלח שצה"ל החל בו מהתחלת המלחמה, חמאס הסכים להחזרת חטופים של יותר ממאה חטופים, שזה הישג יוצא דופן. אנחנו כמובן רוצים עוד הישגים כאלו", טען ריקלין. 

לדבריו, "אני חושד שרונן צור עסוק בכל מיני עניינים שקשורים לעצמו, קשורים לעניינים פוליטיים, קשורים לעניינים לראש הממשלה נתניהו שהוא באובססיה, ולכן הוא לא מייצג נאמנה את מטה החטופים. אבל אני רוצה ללכת לעוד קומה, נוצר פה מצב קצת הזוי שאסור להגיד מילה נגד עסקאות כאלה ואחרות של חטופים, אם מישהו חושב שהן בעייתיות או שהן עלולות לפגוע בחיילי צה"ל או במדינת ישראל".

עוד אמר: "תסתובב איתי בת"א, אין יום שאנשים לא אומרים לי פה 'אתה פושע' ומקללים ומגדפים. אני מסתכל על הבחורים הצעירים האלה, אנשים שלא נמצאים במלחמה, לא נמצאים בחזית, כשהייתי צעיר, אנשים כאלה היו מתחבאים בשקט. אתה לא נלחם? אתה לא בחזית? לא גויסת בצו 8? סתום את הפה. מה קורה? יושבים חבורת פרזיטים באולפנים, נותנים עצות לחיילים היקרים והקדושים שלנו. יש לי תחושה שחיי החיילים פה עכשיו פחות נחשבים. רק חטופים. לא שמעתי קול אחד שאומר, 'למה אתם מסכנים את החיילים היקרים שלנו בבתים ממולכדים?'"

רונן צור מסר בתגובה: "אני לא מעוניין להתעמת עם אנשים כמו שמעון ריקלין".

26/12/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


שמעון ריקלין
שמעון ריקלין  |  צילום: אמיר לוי/פלאש90
Paris