אודי סגל וענת דוידוב

"כל הורה היה רוצה כזה ילד טוב"

אבי בן ואליד, אביו של רס"ם (מיל') ברק בן ואליד ז"ל שנפל באסון קריסת המבנים ברצועה, סיפר בבכי ובקול רועד: "הוא רצה להיות הכי קרבי שיש"


אבי בן ואליד, אביו של רב סמל מתקדם במילואים ברק בן ואליד ז"ל, מפקד כיתה בגדוד 6261 שנפל באסון קריסת המבנים ברצועה, שוחח עם ענת דוידוב ואודי סגל ב־103fm וספד בבכי ובקול רועד לבנו האהוב.

"אני חושב שברק היה הבן אדם האחרון שהיה רוצה שיספרו עליו ברדיו. הוא היה כל כך צנוע, כל כך ביישן. הוא היה יותר איש של מעשים, לא של דיבורים ולא שיספרו עליו. הוא תמיד היה עושה הכול כמו שצריך ונחבא אל הכלים", סיפר עליו אביו. 

לדבריו, "איך שהוא התגייס לצה"ל הוא רצה להיות הכי קרבי שיש. הוא הגיע לסיירת גבעתי והיה מפקד בסיירת. במילואים הם היו צוות של חברים שכבר מהסדיר היו ביחד. חלק מחבריו נהרגו איתו".

בהמשך הוסיף בכאב עמוק כי "הוא היה איש משפחה. יש לו אישה מקסימה, קוראים לה אנה, ונגה, בתו הקטנה. הוא עשה הכול בשבילן. כל פעם שהוא בא לחופשה, הוא היה לוקח את בתו ונותן לאשתו קצת לנוח. הוא היה אבא מקסים. כל הזמן היה משחק איתה ולוקח אותה לכל מיני מקומות. כל הזמן היא הייתה על הכתפיים שלו".

"מהיום הראשון הם התגייסו. כבר בבוקר הוא הלך, בלי שיקראו לו. אלה חבר'ה שמהסדיר הם ביחד. הם בקשרים גם כשהם לא בצבא. כל הורה היה רוצה כזה ילד טוב - הוא עשה הכול לבד, אף פעם לא ביקש עזרה בכלום. הוא כל כך אהב את העבודה שלו, היו לו קשרים בכל מיני מקומות בעולם", שיתף.

24/01/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


ברק בן ואליד ז"ל
ברק בן ואליד ז"ל  |  צילום: באדיבות דובר צה"ל
Paris