ניסים משעל וטל שלו

המכשולים בדרך לעסקה?

ניסים משעל על המגעים לעסקת חטופים, לרבות חילוקי הדעות בין רה"מ לקטאר ומצרים • טל לב רם ('מעריב' ו־103fm) על ביקורת מבקר המדינה נגד צה"ל


גם היום שבו ניסים משעל, הכתבת והפרשנית הפוליטית טל שלו ('וואלה') והכתב והפרשן הצבאי ושדרן 103fm טל לב רם ('מעריב') אל עמדת המיקרופון וסקרו את המתחדש במהלך המלחמה, שזהו יומה ה־111.

בהמשך שוחחו על המגעים לעסקת חטופים נוספת. "בדבר אחד יש כן שינוי בנושא החטופים - שאם יש זמן ועיתוי נכון להביא עסקה, זה הזמן עכשיו", הבהיר לב רם. "גם מבחינה מבצעית זה מתכנס טוב, כי נמצאים לקראת הפרק האחרון בח'אן יונס. יש דילמה אחת גדולה מאוד לגבי בית החולים נאצר, כמו שיפא, זה בית חולים גדול מאוד ויש סביבו אלפי אזרחים".

על המתרחש בגבול הצפון אמר לב רם: "בסופו של דבר יש סוג של רצועת ביטחון. תושבי הצפון עוד מעט ארבעה חודשים מחוץ לביתם, וגם לא רואים איך הדבר הזה מסתיים. אני מניח שצה"ל יבקש להגביר את אופי הפעילות הצבאית עוד יותר. השאיפה היא לנסות לא להידרדר למלחמה. בתוך העניין הזה צריך כנראה להפסיק את האש בדרום. נותנים יותר סיכוי לכך שתהיה הסלמה נוספת ומלחמה בעוצמות אחרות מסיכוי להסלמה מדינית". 

25/01/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


ניסים משעל
ניסים משעל  |  צילום: 103fm
Paris