אראל סג"ל

מירב חג'אג': "ארגוני שמאל מוחים בצורה ברוטלית, ושום כתב אישום"

מירב, אימה של סרן שיר חג'אג' ז"ל, על זימונה לתחנת המשטרה לאחר שנעצרה בעקבות תליית שלטי מחאה במשרדי האיחוד האירופי


מירב חג'אג', אימה של סרן שיר חג'אג' ז"ל, זומנה הבוקר (א') לחקירה במשטרה לאחר שנעצרה בשבוע שעבר בעקבות תליית שלטים במשרדי האיחוד האירופי. בשיחתה עם אראל סג"ל ודוד ורטהיים בסיום התוכנית התייחסה לדברים. 

"הגענו אני ושפי פז למשרדי האיחוד האירופי כדי למחות על זה שהוא מממן ארגונים שנותנים סיוע משפטי, מעטפת משפטית, למשפחת המחבל שרצח את שיר שלי ולמחבלים ובני משפחותיהם באופן כללי", תיארה. "תליתי שם כמה תמונות של נרצחים, ביניהם הבת שלי, עשינו את זה ממש בקטנה, רצינו להביע מחאה. במשך ארבע השנים האחרונות התנהל נגדנו משפט, בשנה האחרונה אנחנו רואות את כל ארגוני השמאל שמוחים בצורה ברוטלית, מרססים, נזקים במאות אלפי שקלים, ושום כתב אישום לא מוגש". 

בהמשך הוסיפה: "אנחנו לא מסכימות להיות חלק מהמשחק הזה. לדיון האחרון לא התייצבנו כאות מחאה, אנחנו דורשים לבטל את המשפט ואת כתבי האישום. בימי שישי יש לי עמותה ואני מבשלת לחיילים, ומכינה כריכים לחיילים במחסום. באתי לתת את זה, עצרו אותי כשראו את מספר הרכב. אמרתי להם שיעצרו אותי, שאני לא משחקת את המשחק הזה. השוטרים גם מתנדבים אצלי בעמותה, אז הם לא היו יכולים לעצור אותי. היום אני אמורה להגיע לתחנת המשטרה, אני בהיסוס גדול. אנחנו לא אנשים מפירי חוק". 

עריכה: מיכל קדוש 

28/01/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


אראל סג"ל ודוד ורטהיים
אראל סג"ל ודוד ורטהיים  |  צילום: 103fm
Paris