ינון מגל ובן כספית

"חדל האישים שעומד בראש הממשלה מלמל משהו לא ברור"

בן תקף את השר בן גביר על דבריו נגד ביידן: "הוא מרח ביצה סרוחה על הפנים של הנשיא" • ינון: "הוא לא היה צריך להתייחס לטראמפ, אבל בסדר - אמר"


בפתח השעה השנייה דנו ינון מגל ובן כספית בדבריו של השר לביטחון לאומי איתמר בן גביר בריאיון לעיתון האמריקני 'וול סטריט ג'ורנל', שעוררו סערה מפני שהוא ביקר בהם את נשיא ארה"ב ג'ו ביידן כשטען כי "אם טראמפ היה בשלטון, ההתנהגות של ארה"ב הייתה שונה לחלוטין".

לדבריו של בן, "חדל האישים שעומד בראש הממשלה מלמל משהו לא ברור בתגובה ושלח את אריה דרעי הפחדן שיצייץ ציוץ פיוס לביידן. אותו ביידן ששלח ושולח עד רגע זה מאות מטוסי מטען ועשרות אוניות ענק עמוסות בטונות של פצצות, שיאפשרו לנו להמשיך את הלחימה לעשות משהו אם נצטרך בצפון. הוא פרש לנו מטרייה במועצת הביטחון כך שאף אחד לא מעז להטיל עלינו סנקציות. הוא הכריז בתגובה לבית המשפט בהאג שישראל לא עושה ג'נוסייד ויש לך זכות להגנה עצמית, וממשיך להגיד גם ברגע הזה שישראל צריכה לפרק את יכולותיו של חמאס".

כספית עוד ציין: "נגד כל זה יצא איתמר בן גביר ומרח ביצה סרוחה על הפנים של נשיא שגם ככה ישלם על זה מחיר אלקטורלי בשנת הבחירות, וחדל האישים שעומד בראש הממשלה לא פוצה את פיו ומצפצף. אני מקווה שאתם מבינים את התמונה הכוללת, כי היא עצובה מאוד". 

ינון לא נשאר חייב והשיב נחרצות כי "מישהו אמר משהו שנוגד את שורת המקהלה? אוי אוי אוי. אז איתמר בן גביר אמר. כן, מותר להגיד דברים שהם טיפה שונים. לדעתי הוא לא היה צריך להתייחס לטראמפ, אבל בסדר - אמר". 

05/02/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


בן כספית
בן כספית  |  צילום: 103fm
Paris