עצור, בצד

צמד המגישים חדלו מענייני דיומא עבור סוגיה שעליהם ללבן • בן: "אם איעצר, מצפה שתהיה הראשון שיחתום לי על ערבות" • ינון: "אני מצפה שיעצרו אותך"


בפתח התוכנית שוחחו בן כספית וינון מגל על התקדמות המלחמה, שזהו יומה ה־124. "אין נושאים לדבר עליהם. זה מה שכואב לי", הודה ינון ברגע של כנות. 

על חקירתו של יועץ התקשורת איציק אלרוב בעקבות ציוץ נגד השרה מירי רגב אמר בן: "אתמול מתברר שלא רק שעצרו את אלרוב בלי אישור של פרקליט המדינה, אלא על תגובה שמישהו כתב לציוץ שלו. התברר שהתגובה נכתבה חמישה ימים לפני הציוץ. זו משטרת בן גביר. מדובר במשטרה שהפכה להיות משטרה פוליטית. אם יום אחד לא אגיע, תדע שנעצרתי, ואני מצפה ממך להיות הראשון שיגיע לתחנת המשטרה לחתום לי על ערבות". 

"אני מצפה שיעצרו אותך", השיב ינון. "אם מדובר על סדר גודל של עשרה שקלים, אין לי בעיה. מעל זה, זה יכול להיות מכשלה. איפה אתה היית כשעלתה הקריקטורה של אסתר חיות וחייל צה"ל? לדעתי התבטאת נגד הקריקטורה, תקן אותי אם אני טועה. יש לי תחושה ששוב אתה בפוזיציה, כל הביקורת שלך על צד אחד, וכל הליטופים שלך על צד אחד. הכול דיכוטומי - או שזה נפלא או שזה אסון. אחרי זה אתה מתפלא למה אני עייף". 

בהמשך תהה: "למה בני גנץ לא מחמיץ הזדמנות להיכנס בראש ממשלתנו הגאון בנימין נתניהו? אתמול נתניהו צייץ על התרגיל נגד המתנחלים, ישר גנץ קופץ. עושה מסיבת עיתונאים. כל דבר יש לו מה להגיד. הוא מדבר על השיח תוך כדי שהוא תוקף את ראש הממשלה. אין דבר שהוא לא מעביר עליו ביקורת. נכנסת לממשלה? למטבחון? תהיה לויאלי. או שהוא בפנים או שהוא בחוץ. תחליט או שאתה נותן גיבוי או תוקע סכינים. בני, תתחיל להתעורר על עצמך". 

07/02/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


בן כספית וינון מגל
בן כספית וינון מגל  |  צילום: 103fm
Paris