ספורט
עם רון קופמן, יוני הללי, אריה מליניאק, משה פרימו, צביקה שרף ואלי סהר

"הישג בלתי רגיל"

הפועל תל אביב עלתה לרבע גמר היורוקאפ • דני פרנקו, מאמן הקבוצה המנצחת: "ל־7 באוקטובר לא יכולנו להתכונן, אבל חושב שהוצאנו את ההכי טוב שיכולנו"


ברכות להפועל תל אביב: לאחר שגברה אמש (ד') על בשיקטאש בתוצאה 94־73 - הפועל עלתה לרבע גמר היורוקאפ. דני פרנקו, מאמן הקבוצה המנצחת, שוחח ב־103fm עם רון קופמן וצביקה שרף ושיתף בתחושות.

בפתח השיחה ביקשו צמד המגישים את התייחסותו לאפשרות שיתחרו מול גראן קנאריה, ופרנקו השיב: "זה עוד רחוק. גרנן קנריה משחקים נגד בשיקטאש. בשיקטאש מאוד ניסו להימנע מהמפגש הזה. בשיקטש שנה שעברה שיחקו רבע גמר נגד גראד קנריה. בסוף זה יהיה משחק ביניהם, אנחנו נתמודד נגד היריבה. יש עוד המון זמן, קשה לי להגיד לך כרגע איך להיערך לזה. נצטרך לראות מה הלו"ז שלנו פה בארץ ואיך אנחנו נוכל להכין את הקבוצה".

"אני מניח שנעשה כל מה שאפשר בשביל כן לנסות לארח פה, עופר ינאי נתן בי קצת תקווה, לפי מה שאני שמעתי, אני בטוח שעוד לא רתמו את העגלה לפני הסוסים, אבל תהיה היערכות להכניס קהל למשחק הזה ואוהדים שלנו, ננסה לייצר רכבת אווירית", סיפר. "אם הוא לא יהיה בארץ הוא יהיה בבלגרד. אני חושב שמה שעזר לנו שנה שעברה, כי הפועל תל אביב זו הייתה שנה ראשונה שלה במפעל כזה ולקפוץ ישר ליורואפ, זה גם הניסיון של חלק מהשחקנים שכבר היו במפעל, גם הניסיון שלי, וזה עזר לנו להגיע למקומות יפים שנה שעברה ולהגיע לתוצאה טובה".

עוד אמר פרנקו כי "השנה אני חושב שבאנו קצת יותר מאורגנים, לשבעה באוקטובר לא יכולנו להתכונן, ובסופו של דבר אנחנו מתעסקים עם בני אדם ומשפחות, אבל בשורה התחתונה אני חושב שהוצאנו מהסיטואציה הזו את ההכי טוב שיכולנו. המועדון, ובכלל כולנו, הגבנו טוב מאוד לפציעות של כל החבר'ה שיצאו במכה אחת, וסיימנו את השלב הזה באמת במצב הכי טוב שיכולנו ואני מאוד גאה בכל מי שמעורב במערכת אצלנו. לדעתי הישג בלתי רגיל".

"כמובן שנרצה להצליח כמה שיותר, תבוא היריבה אשר תהיה. בסוף מאמנים, ללמד תרגילים, הגנות, כל אחד יודע ומכיר בדרך שלו - בסוף אנחנו צריכים לנהל סגל, בני אדם, אנחנו צריכים לנהל אגו, שחקנים תחרותיים. זו העבודה שלנו ונעשה את ההכי טוב שאפשר", סיכם.

עריכה: שני רומנו

08/02/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


Paris