מיכל דליות

"אפשר להגיע לסוף טוב ולרפא את התא המשפחתי"

ערן צימרין, נשיא אל"י 'האגודה להגנת הילד', שיתף בעשייתו החשובה בנושא מניעת התעללות בילדים: "המטרה היא לקטוע את מעגל האלימות הבין־דורי"


ערן צימרין, נשיא אל"י 'האגודה להגנת הילד', התארח באולפנה של מיכל דליות ב־103fm ושיתף בעשייתו החשובה בנושא מניעת התעללות בילדים, בפרט בימים מורכבים אלה של אי יציבות ביטחונית. 

לדבריו, "אנחנו מטפלים בכל סוגי האלימות נגד הילדים - אלימות פיזית, נפשית, מינית וגם הזנחה. אנחנו מטפלים בנפגעים קודם כול, אבל גם בפוגעים. המטרה היא לקטוע את מעגל האלימות הבין־דורי - אלימות שעוברת מדור לדור מפני שכולנו מכירים מודל הורות אחד ואותו אנחנו מיישמים".

בהמשך, עוד שיתף כי "זה ניתן לטיפול, אנחנו יכולים לתת קצה חוט למדווח. אפשר להגיע לסוף טוב - לרפא את התא המשפחתי ולהשאיר את הילד בבית. אנחנו לא באים לפרק, המטרה היא להפסיק את הפגיעה ולהתחיל תהליך של טיפול במקור הבעיה".

לסיום, ביקש צימרין להדגיש כי "כל ילד הוא עולם. עם כל אחד צריך להתמודד עם טראומה באופן אחר. אנחנו רוצים לעלות מודעות ולפתור את הבעיה מהר ומוקדם".  

האמור באייטם זה מבטא את הדעה האישית של השדר/ת והוא אינו מובא כתחליף לקבלת ייעוץ פרטני מבעל מקצוע המתמחה בתחום, ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא. כל פעולה ושימוש שנעשים על בסיס התכנים המופיעים באייטם הינה באחריות המשתמש/ת בלבד.
09/02/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


מיכל דליות וערן צימרין
מיכל דליות וערן צימרין  |  צילום: 103fm
Paris