ספורט
עם רון קופמן, יוני הללי, אריה מליניאק, משה פרימו, צביקה שרף ואלי סהר

"הייתה מלחמה מהצד שלנו - זה מה שרציתי לראות"

הפועל חיפה ניצחה את הפועל ירושלים (78:85) • גיא גודס, מאמן הקבוצה המנצחת, שיתף: "נתן לנו הבזק תקווה להמשך - אם נמשיך לעבוד קשה ננצח משחקים"


אתמול (ש') גברה הפועל חיפה על הפועל ירושלים בתוצאה 85־78. צוות חברי התוכנית שוחחו ב־103fm עם גיא גודס, מאמן הקבוצה המנצחת, אשר שיבח את שחקניו ושיתף בתחושות.

"ירושלים הגיעו אחרי משחק ענק ומאוד מרשים, ומצד שני אנחנו היינו ביום טוב, יום של אנרגיות טובות, התקפנו טוב וניצלנו את הסיטואציות. זה הלך לצד שלנו, אני שמח על כך", אמר גודס בפתח השיחה והוסיף: "אין ספק שבנקודת הזמן הם לא הגיעו בשיא האנרגיות, שזה הגיוני גם וזה בסדר, אבל אני חושב שאנחנו עשינו את העבודה כמו שהיינו צריכים לעשות ובשביל זה ניצחנו. אם היינו בינוניים, יכול להיות שהם היו מנצחים".

עוד שיתף כי "אתמול הייתה גם אווירה בחיפה, היו הרבה אוהדים, היה כדורסל טוב, הייתה מלחמה לפחות מהצד שלנו, וזה מה שרציתי לראות בקבוצה. אני שמח שעשינו את זה. גם ניצחנו את מכבי בנוקיה, משחק גדול שלנו. צריך לדעת לנצח את המשחקים האלה, בעיקר נגד הגדולות, אנחנו צריכים להמשיך בקו שלנו".

"מנסים לעבוד, להשתפר, לעשות יותר טוב. אני שמח על אתמול שהיה כדורסל שאני רוצה לראות בקבוצה, גם מהבחינה ההתקפית אבל יותר מהבחינה ההגנתית", הדגיש. "אם נעשה את זה קצת יותר בהמשך סביר להניח שננצח את המשחקים. כשאתה מגיע לקבוצה כשכבר יש שחקנים אתה צריך לעשות את השינויים שאתה חושב לנכון. לקח זמן, ולאט לאט עשינו את השינויים".

לסיום הסביר גודס כי "אחרי אתמול הוכחנו לעצמנו שאנחנו מסוגלים לשחק יותר טוב מהצד ההגנתי. מהצד ההתקפי עשינו שיפור גדול. זה נתן לנו הבזק תקווה לגבי ההמשך - שאם נמשיך לעבוד קשה ונמשיך להתמיד ולעשות את הדברים יותר נכון, ננצח משחקים. זה מאוד פשוט".

עריכה: שני רומנו

11/02/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


גיא גודס, ארכיון
גיא גודס, ארכיון  |  צילום: יותם רונן/וואלה
Paris