בן כספית ואריה אלדד

"לצערנו הרב כל הטובים הולכים, ככה זה"

דני חן, דודו של רב סמל (מיל') זיו חן שנפל בקרב בדרום רצועת עזה, נפרד ממנו בכאב וספד לו: "עוד שלושה ימים היה אמור להשתחרר, אשתו בהיריון"


רב סמל במילואים זיו חן ז"ל בן 27 מכפר סבא, לוחם מילואים בגדוד 630 בחטיבה הדרומית, נפל אתמול (ב') בדרום הרצועה. דודו דני חן שוחח עם בן כספית ואריה אלדד וסיפר בכאב על התחושות הקשות שהם חווים. 

"לצערנו הרב כל הטובים הולכים, ככה זה", הודה דני בכאב רב ושיתף: "האחיין שלי, הייתי הסנדק שלו, אני מכיר אותו מאז שנולד. עילוי. עד גיל 4 הוא לא דיבר, בגיל 7 הוא ידע את כל מה שלמדו כולם ועבר את כולם. הוא למד בפתח תקווה, היה קומונר ברעננה. כשהיה חוזר במוצאי שבת אתה רואה 40 ילדים הולכים אחריו ומלווים אותו. אי אפשר היה להסביר את הדבק שהוא הדביק את הסובבים אותו. אהבו אותו. בגיל 18 היה מורה ומחנך בישיבה שלמד, שהסמיכו אותו הרבנים כדי שהוא יוכל להשלים את השיעורים כדי להקל על הילדים שלא יישארו מאחור".

עוד סיפר כי "לאשתו הלל הוא כתב שיר בתקופה של האירוסין שלהם. הוא החלל התשיעי בירוחם. כל החבר'ה הטובים. חבל על אלה שאובדים ואי אפשר היה לעשות משהו בשבילם. אהבה כמו שהייתה לו להלל, אין לה אח ורע. עוד שלושה ימים היה אמור להשתחרר ממילואים, אשתו בהיריון מתחיל. הוא קנה מתנה למוצאי שבת שאנחנו אמורים להיפגש".

13/02/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


זיו חן ז"ל
זיו חן ז"ל  |  צילום: באדיבות דובר צה"ל
Paris