אראל סג"ל

גנץ ואיזנקוט? "עצם הישארותם בממשלה עושה לה חוסם עורקים"

משה רדמן, ממובילי המחאה נגד הממשלה, קרא לצאת לבחירות • על חברי הממשלה הנוכחית: "אם הם ייבחרו עוד פעם, אנחנו בבעיה"


חרף המלחמה המורכבת והחשש מפתיחת חזית הלכה למעשה גם בזירה הצפונית, מחאת קפלן שבה לרחובות תל אביב בדרישה להתפטרותו של ראש הממשלה בנימין נתניהו. משה רדמן, ממובילי המחאה, שוחח עם אראל סג"ל ודוד ורטהיים והסביר את ההחלטה. 

"יש קטע כזה שברגע שבן אדם עושה איזשהו פאול, הוא הופך להיות אצלכם אחד מראשי המחאה", התרעם רדמן בפתח השיחה והוסיף: "קוסטה, אני חושב שרוב הציבור לא יודע מיהו, פעיל בסדר, הכול טוב, רוב הציבור לא יודע מיהו. אני לא מתחבר לשפה בכלל, אני כן מתחבר לביקורת על גופי מחאה שהיו במחאה נגד ההפיכה המשטרית וכרגע לא נמצאים ברחובות. וקוסטה כמוני, וכמו רבים אחרים, מבינים שהעת כן לצאת ולגרום לישראל להגיע לבחירות כי אנחנו רואים לאן הממשלה הזו לוקחת אותנו".

עוד הדגיש כי "השפה לא מקובלת עליי, התוקפנות. ממה שאני מבין הוא מדבר על מימון המונים, שכוח קפלן באמת גייסו, אני בטוח שאף אחד בכוח קפלן לא נוגע בכסף של הציבור שלא לצורך. הם כרגע לא מוציאים אותו כי להפגין הם לא מפגינים. רוב הציבור או חלק גדול מהציבור שהפגין נגד ההפיכה המשטרית נמצא ב'לא נעים, כן חטופים, לא חטופים'. אנחנו למעלה מ־130 יום מאז השבת הארורה, אין לנו דרך אחרת אלא לבעוט בממשלה הזו. אם הם יבחרו עוד הפעם, אנחנו בבעיה".

"גנץ ואיזנקוט, הכניסה שלהם לממשלה הייתה סוג של חוסם עורקים כי היה איזשהו דימום. התאריך והשעה כבר עברו מזמן, הוא פג תוקף, כי עצם ההישארות שלהם בממשלה גורם לחוסם עורקים לממשלה הזו, כי היא צריכה לסיים את ימיה. מהר מאוד בשבועות הקרובים אם נראה שגנץ ואינזקוט לא מבינים שהכנסת צריכה לקבוע מועד מוסכם לבחירות, אם הם רוצים לטובת המדינה, ונתניהו רוצה את טובת המדינה, זה לא צריך לפרק את הממשלה", תקף.

עריכה: שני רומנו

19/02/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


משה רדמן
משה רדמן  |  צילום: מרים אלסטר/פלאש90
Paris