אודי סגל וענת דוידוב

"אנחנו מתים מהלכים, לא חזרנו עדיין לשגרה שלנו"

סתו קיפר, אחותה של סביון חן ז"ל שנרצחה בשבת השחורה, על החקירה העצמאית של המשפחות השכולות על מה שאירע בטבח: "אף אחד לא מבין שצריך לעזור לנו"


סביון חן קיפר ז"ל, בת 31 במותה, נרצחה במתקפת הפתע בשבת השחורה יחד עם בן זוגה דור חנן שפיר ז"ל בטבח במסיבת 'פסיידאק' ליד קיבוץ נירים. בשיחה עם ענת דוידוב ואודי סגל ב־103fm שיתפה סתו קיפר בדמותה של אחותה האהובה וסיפרה על החקירה העצמאית של המשפחות השכולות על מה שאירע בטבח הנוראי. 

לדבריה, "יש פה אלפי אנשים גמורים בבתים שלהם, ואף אחד לא משכיל להבין שצריך לעזור לנו. אני אישית כבר חודשיים מנסה לצעוק את הדבר הזה בכל מקום. אני מנהלת חקירות פרטיות לנסות להבין מה קרה לאחותי באותו בוקר. אני, בת 33, בונה תוכנית שיקומית להורים שלי שמסרבים לצאת מהבית, הם לא רוצים לראות אנשים. אני לא הולכת לעבוד, כמוני אלפים, ואף אחד במדינה לא מסתכל עלינו."

בהמשך הוסיפה כי "יש חשיבות פסיכולוגית רבה בלמסגר בראש את האירוע הכל כך טראומטי הזה. לכן, צריך לטפל בנו, במשפחות השכולות, דווקא כי אנחנו לא יודעים מה באמת קרה לאהובים שלנו. צריך להתייחס אלינו בכפפות של משי - אנחנו מתים מהלכים, לא חזרנו עדיין לשגרה שלנו".

20/02/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


ה־7 באוקטובר - ארכיון, למצולם אין קשר לנאמר
ה־7 באוקטובר - ארכיון, למצולם אין קשר לנאמר  |  צילום: אריה לייב אברמס/פלאש90
Paris