ינון מגל ובן כספית

"בני נפצע מכדורים בבטן ובאגן, בזכותו ניצלו חיים"

אריק בן שמעון, שבנו חנניה נפצע בפיגוע וחיסל את אחד המחבלים: "המחבל החל לירות מהצד של הנהג, הבן שלי זיהה את זה וירה בו כדור ראשון דרך החלון"


אדם אחד נרצח בפיגוע הבוקר (ה') בכביש 1 סמוך למעלה אדומים, לצד שמונה אנשים שנפצעו. אריק בן שמעון, שבנו חנניה נפצע בפיגוע וחיסל את אחד המחבלים, סיפר על מצבו. 

"מה שלומך?", התעניינו צמד המגישים, ובן שמעון השיב: "דיברתי עם הבן שלי, אז כבר יותר טוב. הוא נפצע מכדורים בבטן ובאגן, יש לו כמה שברים, אבל אמר לי פה איש הביטחון שהוא הציל הרבה חיים, אז אנחנו שמחים בזה שלפחות בזכות הפעילות שלו, גאים בו, שניצלו הרבה חיים".

בן שמעון המשיך ושחזר את השתלשלות האירועים: "הוא ואשתי, הם היו בדרך לעבודה, הוא חזר לפני שבוע וחצי ממילואים. הוא חזר לעבודה שלו כמאבטח טיולים, יצא ליום טיול עם הנשק של חברת האבטחה, בפקק במחסום אחד המחבלים מהצד של הנהג התחיל לירות, הבן שלי זיהה את זה. ירה בו כדור ראשון דרך החלון, פרק מהרכב, חתר למגע, חיסל אותו ונפצע, הוא ירה עליו".

"הוא ראה מחבל אחד, הבנתי שהיו שם עוד שני מחבלים", אמר והוסיף: "הוא זיהה מחבל אחד מצד שמאל, חתר אליו למגע, ירה כדור ראשון דרך החלון, חתר אליו, ירה בו, נפצע מהירי של המחבל לכיוונו - ניהל איתו קרב. לקח לנו שעה ומשהו להבין מה מצבו. הוא בהכרה, מצבו מוגדר בינוני. יש לו פגיעות בבטן ובאגן, יש לו שברים מהכדורים. יש לו שיקום אבל הוא יהיה בסדר. אנחנו ממעלה אדומים. מחכה לראות אותו, אבל שוחחתי איתו בטלפון, אז כבר אנחנו יותר רגועים".

עריכה: שני רומנו

22/02/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


זירת הפיגוע במעלה אדומים
זירת הפיגוע במעלה אדומים  |  צילום: חיים גולדברג/פלאש90
Paris