איריס קול

"בעיר הכי רומנטית בעולם - פוגשים את המשבר הגדול בעולם"

השחקנית אוולין הגואל שיתפה בסרט החדש שבו היא מככבת - 'בתי אהובתי' • על המצב בארץ: "העם שלנו נמצא במקום שהוא מחובר לחדשות כמו חמצן"


אוולין הגואל שוחחה עם איריס קול ב-103fm עם צאתו של הסרט החדש של איתן גרין 'בתי אהובתי', שבו היא משחקת ושהיה מועמד לארבעה פרסי אופיר.

"זוג צעיר שחי בחו"ל, צרפת, הביא לעולם ילד והבית מתפרק לו, בתוך הכאוס הזוגי הזה, משבר בחיי הנישואים, פה מדובר על זוג שזה פוקד אותו בהתחלה", סיפרה והוסיפה: "אני משחקת את אשתו של אלברט אילוז, ויוי, והיא דואגת לבעלה. אני בתפקידון, אבל לשחק לצד ששון זה תמיד טוב, פעם שנייה שאנחנו נפגשים על הסט. מבחינתי לחזור לדבר צרפתית זה מאוד עוזר לי, כי זו שפה שדיברתי אותה כשהייתי ילדה ודי נשכחה ממני. צרפתית לא קלה בגלל הדקדוק שלה".

עוד שיתפה כי "זה צולם בפריז, בגיאורגיה. זו לא הפריז שאנחנו מכירים. פה אנחנו רואים פריז שהיא תל אביב. דווקא בעיר הכי רומנטית בעולם אנחנו פוגשים את המשבר הגדול בעולם, ואני חושבת שזה היופי פה".

כשנשאלה על המצב בארץ השיבה כי "העם שלנו נמצא במקום שהוא מחובר לחדשות כמו חמצן. לדעתי דווקא הקהל רוצה לצאת החוצה. כדי להמשיך לשאת את מה שקורה צריך לכבות את המחשב ולהפעילו מחדש ולהיטען. אני כמובן כשחקנית נטענת כל ערב מחדש".

22/02/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


אוולין הגואל
אוולין הגואל  |  צילום ברישיון: CC BY-SA 3.0 - BASWIM
Paris