רון קופמן ואריה אלדד

"אלון היה מנהיג שקט שעושה הכול בלי קרדיט"

שיר כהן, חברתו של רב סמל (מיל') אלון קליינמן ז"ל שנפל בקרב בח'אן יונס, סיפרה בכאב ובגעגוע: "הוא היה הכי טוב שיש - בחור מצטיין, אכפתי, אוהב"


רב סמל ׁ(מיל') אלון קליינמן ז"ל, לוחם ביחידת מגלן, נפל בלחימה קשה בח'אן יונס. הוא היה כדורסלן מצטיין ובמקביל התאמן לקראת שירותו הצבאי במשך למעלה משנתיים יחד עם צוות הכנה לצה"ל ועם אחיו התאום ארז. כעת מבקשים הקרובים לו להקים לזכרו פינת הנצחה בשטח החולות בלב רחובות־נס ציונה, שם התאמן לקראת גיוסו. 

אריה אלדד ורון קופמן שוחחו עם חברתו שיר כהן, אשר שיתפה בגעגוע העמוק ללוחם האמיץ וסיפרה על הפרויקט החשוב והמרגש. לדבריה, "הוא היה פשוט הכי טוב שיש, בחור מצטיין, אכפתי, אוהב. הוא גם אהב כל כך את הצבא. לאורך כל השבעה פגשתי כל כך הרבה אנשים שסיפרו מה הוא היה עבורם, ללא ידיעתו. גם אנשים שלא היו הכי קרובים אליו, פנו אליי וסיפרו לי שהוא השפיע על החיים שלהם. היה מנהיג שקט שעושה הכול בלי קרדיט". 

בהמשך יצאה בקריאה: "אנחנו רוצים להנציח אותו דרך פינה יפה ומכובדת במקום שבו הוא התאמן רבות לקראת הגיוס. כל פעם שהיינו עוברים משם, הוא היה מספר לי על האימונים שלו. אנחנו רוצים שהפינה הזאת לא תשרת רק מי שרוצה להתאמן שם, אלא הרבה אנשים אחרים שירצו לשבת שם ולקרוא קצת עליו ולהבין מי הוא היה". 

23/02/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


אלון קליינמן ז"ל
אלון קליינמן ז"ל  |  צילום: דובר צה"ל
Paris