אודי סגל וענת דוידוב

"אני כל הזמן מדמיינת את החיים שיכלו להיות"

ענת מאיר, אלמנתו של לוחם סיירת מטכ"ל רס"ן דוד מאיר, על ההתמודדות עם האובדן: "זה לא נתפס, שילמנו מחירים כל כך כבדים, מגיע לנו לחיות בביטחון"


כמדי שבוע משפחות שכולות מפורום הגבורה הגיעו לכנסת על מנת לדרוש מחברי הכנסת והשרים להמשיך את המשימה שיקיריהן התחילו במטרה להחזיר את השקט לדרום, למוטט את החמאס ולהשיב את החטופים הביתה.

ענת דוידוב ואודי סגל שוחחו ב־103fm עם ענת מאיר, אלמנתו של לוחם סיירת מטכ"ל רס"ן דוד מאיר, אשר שיתפה בדמותו המעוררת השראה של בעלה והסבירה מדוע החליטה להגיע לכנסת. לדבריה, "באנו לחזק את ידיהם של חברי הכנסת ולהגיד אמירה ברורה ששילמנו מחירים כל כך כבדים במערכה הזאת, ושלא יכול להיות שזה יהיה לשווא. אני מרגישה שאם אחרי כל זה תושבי הדרום ימשיכו לחיות תחת מתקפות טילים, לא עשינו כלום. מגיע לנו לחיות פה בביטחון ובשלום".  

בהמשך שיתפה בהתמודדות עם האובדן: "זה לא נתפס, כשאתה רואה את שקד הבן שלנו אתה מבין כמה זמן עבר, כשדוד היה פה הוא עדיין היה תינוק קטן. איך הוא היה מגיב, איך הוא היה מטורף עליו בכל דבר חדש שהוא עושה. הוא היה משתגע עליו כשהוא היה בן יום. עכשיו כשהוא מתחיל להיות איש קטן - אני כל הזמן מדמיינת במקביל את החיים שיכלו להיות".

27/02/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


דוד מאיר ז"ל
דוד מאיר ז"ל  |  צילום: באדיבות המשפחה
Paris