ינון מגל ובן כספית

"הכול שקר אצלכם, בגלל זה המחאה לא מתרוממת"

ינון: "עבורכם כל מה שיהיה הפסד לנתניהו, ייחשב לניצחון במלחמה" • בן: "אם הוא יצטרך לבחור בין הישרדות הקואליציה לחטופים - ברור מה הוא יבחר"


בפתח התוכנית התייחסו בן כספית וינון מגל להתפתחות המלחמה, שזהו יומה ה־143. בפרט דנו השניים במחאות שמתקיימות נגד התנהלותה של ממשלת נתניהו בימים קשים אלה, לטענתם במטרה להפעיל לחץ על מקבלי ההחלטות ולגרום לכך שהם יקדמו את המשא ומתן לטובת עסקה לשחרור החטופים. 

לדבריו של ינון, "עבורכם כל מה שיהיה הפסד לנתניהו, ייחשב לניצחון במלחמה הזו. הגעתם למצב פסיכוטי, אבל אתם בכלל לא באזור, בגלל זה המחאה שלכם לא מתרוממת. הכול שקר אצלכם. זה הכול ביבי, זה בכלל לא המחאה, זה לא ההפיכה המשטרית, זה לא החקירות וזה לא השוחד. זה הכול שקרים שטחנתם לנו כל השנים - זה הכול שנאה לביבי שמייצג את הימין. אם יש לכם מראה בסביבה, דחוף תקפצו להסתכל על עצמכם, אבל בטח שתגיד שכל מה שאמרתי זה שקר מההתחלה עד הסוף, שלא הייתה מילה אחת של אמת". 

בן השיב כי "אתה מתבלבל - לפעמים אתה אומר שקרים ולפעמים אתה אומר שטויות. הבוקר אתה אומר שטויות, אני לא בטוח ששיקרת. צר לי לאכזב אותך, כמעט כל המחנה שלי חושב שנתניהו רוצה את החטופים חיים, כולל אותי. צריך להיות באמת שטן כדי להגיד שלא רוצים את החטופים חיים, אלא מה? יש דברים שנתניהו רוצה יותר. למשל, אם הוא יצטרך לבחור בין הישרדותה של הקואליציה לבין החטופים - ברור מה הוא יבחר. זו לא הפעם הראשונה, אלא הפעם ה־40 אלף שנתניהו מעדיף את טובתו האישית על טובת המדינה. לכן הוא כל הזמן מערים קשיים ומסבירים למה כן ולמה לא".

27/02/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


ינון מגל
ינון מגל  |  צילום: 103fm
Paris