בן כספית ואריה אלדד

"לא חושבת שנכון להחרים, גם לא את הליכוד"

ח"כ שרן השכל בתגובה להתבטאות השר גדעון סער בדבר הסרת החרם הפוליטי מרה"מ • טענה: "לא חושבת שנתניהו ישרוד את המשבר הביטחוני הגדול ביותר"


ידיעה מפתיעה שעלתה אתמול (ב') לכותרות חשפה כי יו"ר מפלגת תקווה חדשה השר גדעון סער הבהיר כי יש לחדול מהחרם הפוליטי על ראש הממשלה בנימין נתניהו. זאת, לאחר זמן לא מבוטל שבו הבהיר כי לא יישב בממשלה תחתיו.

בשל הידיעה ביקשו בן כספית ואריה אלדד לשוחח עם חברת הכנסת שרן השכל שהגיבה לדברים. לטענתה, "גדעון התכוון לומר 'תראו, עברנו את אחד הקרעים ביותר שעם ישראל חווה, ואם חשבנו שהבחירות האחרונות היו רעילות וקשות, הבחירות הבאות יהיו הרבה יותר. לכן, אנחנו מאמינים שביום שאחרי הבחירות הבאות נכון להקים ממשלת אחדות רחבה, שתדע לאחות קודם כל את הקרעים שנוצרו כאן במדינה, שתדע לאחד, ויותר מזה – לעבוד ביחד בכדי לשקם את הכלכלה והביטחון בלי חרמות, ובלי מעורבות אישית".

עוד הוסיפה: "כל השיח הזה לא צריך להגיע עכשיו, בסופו של דבר העם הוא זה שצריך להכריע", הוסיפה. "גדעון דיבר בהכללה על כל החרמות. אני לא חושבת שנתניהו ישרוד את המשבר הביטחוני הגדול ביותר. לא חושבת שנכון להחרים, גם לא את הליכוד".

לסיום נשאלה מתי לדעתה הוא הזמן הטוב ביותר לצאת לבחירות, וטענה שעלינו לסיים את המערכה בדרום ולהתמודד עם המתיחות בגזרה הצפונית. "בסופו של דבר העם הוא זה שצריך להכריע. אנחנו נכבד את ההכרעה של העם".

27/02/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


שרן השכל
שרן השכל  |  צילום: יונתן זינדל/פלאש90
Paris