אודי סגל וענת דוידוב

"הוא אהב את השקט ואת התמימות של המדבר"

יהודה שחר, אביו של רס"ן יפתח שחר ז"ל, סיפר על בנו שנפל בקרב ברצועה: "ראינו אותו שבועיים לפני שנפל, הייתה שבת משפחתית - רגע קסום שנצור בלב"


יהודה שחר, אביו של רס"ן יפתח שחר ז"ל, שוחח עם אודי סגל וטל שלו ב־103fm וסיפר בכאב, בגעגוע ובגאווה על בנו האהוב שנפל בגבורה בקרב ברצועת עזה. 

"הוא גדל במדבר, הוא אהב את השקט ואת התמימות של המדבר. מ־7 באוקטובר הסתובב עם משא מאוד כבד על הכתפיים. ראינו אותו שבועיים לפני שנפל, הייתה שבת משפחתית מאוד מיוחדת. כל המשפחה, כל הילדים הגיעו למושב. זו הייתה איזושהי שבת קסומה ומיוחדת. יפתח תמיד ידע להקדיש תשומת לב לכולם, תמיד מצא זמן. הטריף אותנו הקטע הזה מאיפה הוא מוצא את הזמן והפניות לחברים, לנערים הצעירים שבמושב וגם לנו כמשפחה ובכלל", סיפר יהודה. 

"בילינו כמשפחה במהלך השבת. מצאנו את עצמנו יושבים בסלון ורואים סרטוני וידאו מהילדות של כולם והתפקענו מצחוק. זה דבר שלא קרה אף פעם. זה פשוט היה רגע קסום שנצור לנו בלב, הוא הספיק לרכוב על הסוסים כמו שהוא אהב ולרכוב על האופנוע עם אח שלו הצעיר בשטח. אנחנו כמשפחה וכהורים דאגנו גם למצות את הזמן ביחד, ועל העובדה הזאת אין לנו שום חרטה או תחושת פספוס. ניצלנו כל רגע, ויפתח טרף את החיים כל רגע", הוסיף. 

אח שלו, הבן שלך, נפצע בעזה לפני חודש.
"נכון. היה לנו פרומו. ארנון, מ"פ טנקים, ובח'אן יונס, במהלך התקפה, הוא ספג פגיעה ישירה מ־RPG, נפצע, עבר שיקום. תמיד דאגנו ליפתח, ואז הגיע הקטע עם ארנון".

מה שלומו עכשיו?
"ארנון בסדר גמור, הוא בהליך שיקום יומי. יחד איתו נמצאים חיילים שלחמו לצידו".

03/03/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


יפתח שחר ז"ל
יפתח שחר ז"ל  |  צילום: דובר צה"ל
Paris