ינון מגל ובן כספית

ינון לבן: "אני כאן כדי להיות הסיוט שלך כל בוקר"

ינון מגל ביקר את נסיעתו הצפויה של השר גנץ לוושינגטון: "הוא חתרן בלתי נלאה" • בן כספית תקף את ראש הממשלה נתניהו: "זה בן אדם שחטף מדינה"


בפתח התוכנית התייחסו בן כספית וינון מגל להתפתחות המלחמה, שזהו יומה ה־150. בפרט דנו השניים בביקורו של השר וחבר הקבינט הביטחוני־מדיני בני גנץ בבית הלבן, כנגד הנחיותיו של ראש הממשלה בנימין נתניהו.

לדבריו של ינון, "בני גנץ חתרן בלתי נלאה. נוסע לאמריקה בשליחות של מי? את מי הוא מייצג? את עצמו? כמה מנדטים יש לו? הוא הולך להיפגש עם קמילה האריס, אומר שמתנהג בממלכתיות, אבל נוסע לאמריקה בלי הסכמת ראש הממשלה, הוא תוקע סכין בכל פעם שמתראיין, מכניס לנתניהו בכל ציוץ שלו כי הוא ממלכתי, כי הוא עומד בראש מפלגה שקוראים לה 'המחנה הממלכתי', למרות שהיא מתנהגת באופן כזה שהוא מאוד לא ממלכתי".

המגיש עוד טען בזעם כי "החמאס מפוצץ את המשא ומתן בגלל התחושה של סינוואר שהעולם איתו, שהביקורת על ישראל תכף תיאלץ אותה לעצור את המלחמה וארה"ב תחתוך את הגיבוי. בוא ננסה לחשוב מי בישראל נותן לו תחושה שעוד רגע הולכים לבחירות, כי לממשלה אין גיבוי והיא מתפרקת". 

בן השיב כי "אם היה בן אדם שפוי שעומד בראשות הממשלה, אם היה אדם כשיר בראשות הממשלה, אז הוא היה מחפש בנרות אדם שיוכל לשלוח לאמריקנים. יש הידרדרות בסיפור הזה של ליגה אחרת. הוא אסר גם על גלנט לטוס לפגישות בפנטגון. זה אדם שהאגו שלו, הרעייה שלו, הבן שלו - חשובים לו יותר מהמדינה. זה בן אדם שחטף את המדינה, כולנו צריכים להכריז נוהל חניבעל. הדבר היחיד שמעניין אותו זה הוא עצמו".

בהמשך שיתף כספית בכעסו על הביקורת שמופנית לאחרונה כלפי דובר צה"ל. "הקריירה של הגרי כתובה. רוב אנשי דובר צה"ל אלה אנשים שעבדו עם הרמטכ"ל. לפעמים מביאים איש תקשורת ולפעמים מביאים איש מבצעי כמו הגרי, אבל חייבים להתנפל עליו בערוץ הביוב. לא תמצאו איש שהיה יותר מעבר לקווי האויב מהגרי".

ינון סיכם: "אתה מגן בחירוף נפש על כל המקורות שלך. מיאיר לפיד, בני גנץ ועכשיו דניאל הגרי. אתה צריך יחסים טובים. אתה הרי משרת את החונטה. 'החלאות הגיעו להגרי', אתה צייצת אתמול. אתה מדבר בבוטות וממשיך במלאכה של טינוף. אנחנו בערוץ 14 נותנים גיבוי מלא לצה"ל ולמטה הכללי למרות הפשלות האדירות שהיו שם. אתה תמשיך לטנף וללכלך. אתה מכונת רעל. כל הכינויים והשמות שלכם על מכונת רעל זה אתם. אתם הייתם השופרות של השלטון. מכונת רעל כלפי הימין. בעזרת זה עשיתם את אוסלו וההתנתקות. אבל היום לימין יש במות, כלי תקשורת, ואני כאן כדי להיות הסיוט שלך כל בוקר".

עריכה: עידו טבת ודוד זבולוני

04/03/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


ינון מגל
ינון מגל  |  צילום: 103fm
Paris