בן כספית ואריה אלדד

"אצלי הקו ברור מאוד לגבי מה מותר ומה אסור"

רפי קדושים, איש הליכוד בהרצליה, על התלונה שהגיש נגד יועציו של רה"מ נתניהו: "יש פה דברים שלהערכתי הם על גבול הפלילי - הולכים על חבל דק מאוד"


רפי קדושים, איש הליכוד בהרצליה, שוחח עם בן כספית ואריה אלדד ב־103fm והסביר מדוע החליט להגיש תלונה למשטרה נגד יועציו של ראש הממשלה בנימין נתניהו. זאת, לאחר שנטען כי הם העומדים מאחורי קמפיין ההשחרה נגדו. 

לדבריו, "התלוננתי קודם כול אצל מנכ"ל הליכוד. במקביל, אנחנו גם מגישים תלונה למשטרת ישראל - תלונה מסודרת ומפורטת על מה, למה וכמה. מבחינתי זה אמור להדליק נורה אדומה לכל מתמודדי הליכוד בארץ. אנחנו עובדים ימים כלילות כדי להיבחר. אני עובד על הקמפיין הזה 4 שנים. אני רץ, משכנע, עושה, מביא, מתארגן, נלחם - ובסוף אני מגלה שמישהו שם למעלה כנראה חושב אחרת, לכאורה, ועורך לצד השני סרטונים ומשקיע בו. בואו לא נשכח שלפעמים עוברים פה לגבול הפלילי. הולכים על חבל דק מאוד. יש פה עניין של ניגוד עניינים, של גילוי נאות. לכן יש פה דברים שלהערכתי הם על גבול הפלילי, ולכן אני מגיש תלונה ואמשיך לפנות לכל הפעילים שלנו בארץ".

בהמשך ציין עוד כי "לגבי העבר שלי - עברו 21 שנה. מאז הקמתי משפחה לתפארת מדינת ישראל עם 10 ילדים ו־8 נכדים. הבן שלי כרגע נלחם בעזה, אני עוסק בשיקום בני נוער עבריינים ומרצה במוסדות סגורים ומסביר למה לא כדאי לא להיות פושעים. לגבי סוגיית היועצים, אני יודע שיריב פישר יכול לקחת כל יועץ שהוא רוצה, גם היועצים של נתניהו, אבל יחד עם זאת לא עושים את זה במחשכים. צריך גילוי נאות - שהכול יהיה גלוי וידוע. לא עושים את זה בדרך כזאת. אצלי הקו ברור מאוד לגבי מה מותר ומה אסור, אצלי דבר כזה לא יכול לקרות לעולם. לשם כך גם רצתי למועצת העיר - כי אנחנו אנשים שקופים".

עריכה: דוד זבולוני

06/03/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


רפי קדושים
רפי קדושים  |  צילום מסך 'חדשות 12'
Paris