אודי סגל ואלי כהן

"יש לנו ממשלה שמתנערת מתפקידה"

ד"ר יצחק ספורטא, מרצה בפקולטה לניהול שבאוניברסיטת תל אביב, ביקר את העברת התקציב: "זו לא ממשלה, זה ועד קהילה של שטעטל כושל"


ד"ר יצחק ספורטא, מרצה בפקולטה לניהול באוניברסיטת תל אביב, שוחח עם אודי סגל ואלי כהן על תקציב המדינה. בפתח דבריו אמר ד"ר ספורטא: "תהיה פגיעה לכל רוחב הגזרה. אם אנחנו מדברים גם על יוקר המחיה והעלאת מחירים. השירותים הממשלתיים יפחתו בצורה משמעותית כי יש לנו קיצוץ רוחבי של 5 אחוזים".

לדבריו, "אנחנו באי ודאות עצומה בקשר לצפון. בדרום אנחנו מדשדשים, בצפון אנחנו לא יודעים מה יקרה, מאות אלפי אנשים לא נמצאים בבתים שלהם, הילדים לא לומדים כמו שצריך, האנשים לא עובדים כמו שצריך ובעצם יש לנו פה אנשים שנפגעים, גם נפגעו ישירות וגם באופן עקיף, שלא נדבר על קיצוץ 15 אחוז בתקציבים לחברה הערבית. יש לנו ממשלה שמתנערת מתפקידה באחריות לאזרחיה".

"זו לא ממשלה, זה ועד קהילה של שטעטל כושל", טען והוסיף: "ממשלה שנבחרה לפני שנה וחצי ברוב מצומצם של קולות, היא גם הייתה צריכה להבין שעכשיו זה עולם חדש. זה שהיא נבחרה לפני שנה וחצי או שנתיים, זה לא אומר שיש לה מנדט לעשות מה שהיא רוצה. לתת מיליונים של שקלים כדי לעודד בחורי ישיבה לא להתגייס, נו בחייאת רבאק, אתה עושה ממני צחוק?".

15/03/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


יצחק ספורטא
יצחק ספורטא  |  צילום מסך: 'רשת 13'
Paris