בן כספית ואריה אלדד

"הפערים בינינו גדלו ויצרו לא מעט חיכוכים"

ח"כ שרן השכל (תקווה חדשה) הסבירה את הסיבה לפירוק המחנה הממלכתי • ויצאה נגד גנץ שמתנגד לצירוף סער לקבינט המצומצם: "השיקולים לא ענייניים"


יו"ר המחנה הממלכתי בני גנץ הגיב היום (ד') להחלטת יו"ר תקווה חדשה גדעון סער להתפצל מהמחנה הממלכתי והתנגד גם לצירופו האפשרי של שותפו לשעבר לקבינט המצומצם, למרות רצון סער. ח"כ שרן השכל (תקווה חדשה) שוחחה על כך עם אריה אלדד ואיתן כבל ב־103fm. 

"אני חושבת שהשיקולים כמובן הם לא ענייניים, בטח גם ברמה האישית", אמרה השכל לגבי התנגדות גנץ לצירוף סער לקבינט. לדבריה, "ברור לכם גם שטובת המדינה היא שגדעון כן יהיה שם, בטח כשאנחנו רואים את ההתנהלות בחודשים האחרונים. אחת הסיבות היא בעצם הביקורת שלנו על ההתנהלות של קבינט המלחמה".

עוד טענה: "יכול להיות שאם המלחמה והשיח המדיני-ביטחוני לא היה על השולחן באופן מוחלט, יכול להיות שזה לא היה מגיע לרגע הזה, אבל בתוך תקופת המלחמה, הפערים בינינו, המדיניים והביטחוניים, כל כך גדלו ויצרו לא מעט חיכוכים בחודשים האחרונים". 

"אנחנו יכולנו להישאר לא מעט באזורי נוחות, ופעם אחר פעם עשינו את מה שאנחנו מאמינים בו מבחינה אידאולוגית וגם מבחינת מה שנכון למדינת ישראל. שמנו את טובת המדינה לנגד עינינו. עשינו את זה כשפרשנו מהליכוד", הוסיפה והבהירה: "כל התאוריות האלה שאנחנו הולכים עכשיו לחבור לליכוד ולחבור לנתניהו, הן לא נכונות".

13/03/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


שרן השכל
שרן השכל  |  צילום: יונתן זינדל/פלאש90
Paris