סיון כהן

"שרה נכנסה בכל הכוח לאירוע - חושבת שעבר יותר מדי זמן"

אלי אלבג, אביה של לירי החטופה בעזה, סיפר על הפגישה של אשתו עם רעיית רה"מ: "היו דמעות, שרה לקחה את זה אישית והבטיחה לאשתי שתפעל כאימא לאימא"


אלי אלבג, אביה של לירי, החטופה הצעירה ביותר בידי החמאס שציינה יום הולדת 19 בשבי, שוחח עם סיון כהן ב־103fm ונמצא ברגעים אלה יחד עם משלחת ישראלית באו"ם, שיתף בתחושותיו הקשות מזה 160 יום. 

לדבריו, "זה לופ שלא נגמר, הוא קשה מיום ליום. בחודשים האחרונים הזדקנתי במה שנים - גם בנפש וגם במראה. זה סיוט שאני לא מאחל לשונאים שלי. הלוואי ויכולתי להסביר את הסיוט שאנחנו עוברים יום־יום, שעה־שעה, דקה־דקה. אני מקווה מאוד שהממשלה עושה הכל, אבל קשה לי לשפוט. אני נפגש גם עם ראש הממשלה ועם הקבינט - אני לא יכול לשים את עצמי במקום שלהם והם לא יכולים לשים את עצמם במקום שלי". 

בהמשך, אלי עוד סיפר כי אשתו נפגש אתמול (ד') עם רעיית ראש הממשלה וטען: "היה מפגש עם דמעות ובכי משני הצדדים, עם הבנה ודאגה. הגברת שרה לקחה את זה אישית, היא הבטיחה שתפעל בכל היכולות שלה כאימא לאימא. אשתי הרגישה ששרה נכנסת בכל הכוח לאירוע הזה, שהיא גם חושבת שעבר יותר מדי זמן. היא הבטיחה שתמשיך להיות איתנו בקשר". 

14/03/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


שרה נתניהו
שרה נתניהו  |  צילום: אריק מרמור/פלאש90
Paris