אודי סגל וענת דוידוב

"עילי לא נפל - הוא קם ומאיר על כולנו מלמעלה"

שירלי גרפינקל, אימו של רס"ל עילי דוד גרפינקל ז"ל שנפל בפעילות מבצעית בבנימין, שיתפה בגעגוע: "הוא היה אומר מעט, אבל כל מילה הייתה נכנסת ללב"


רס"ל עילי דוד גרפינקל ז"ל, לוחם ביחידת דובדבן בן 21 מסתריה, נפל ביום שישי האחרון בפעילות מבצעית בבנימין. ענת דוידוב ואודי סגל שוחחו ב־103fm עם אימו שירלי גרפינקל, אשר סיפרה על דמותו של הלוחם בגעגוע, באהבה ובגאווה גדולה. 

לדבריה, "הוא היה הילד שלי, הפרטי, הבכור, שהצחיק אותי. אחרי שהוא הילד שלי, הוא גם הילד של עוד כל כך הרבה אנשים, ושל החברים שלו. תמיד ניסיתי להתבונן דרך העיניים שלו איך אני מנהלת בתור אימא ובכלל - איך אני מתנהלת בעולם. הוא לימד אותי המון דרך השקט העוצמתי שלו והמילים המדויקות שלו. הוא היה אומר מעט, אבל כל מילה שהיה אומר הייתה כל כך משמעותית ונכנסת ללב". 

בהמשך שיתפה עוד כי "אני כל כך גאה בדרך שהוא השאיר לנו. כמה שהוא היה רציני, עמוק וערכי, הוא גם לקח את החיים בקלילות. הוא תמיד אמר לי להיות קלילה יותר, שהדברים הרבה יותר פשוטים ממה שאני חושבת. אז אני באבל ובוכה, אבל אני יודעת שהוא לא נפל - הוא קם ומאיר על כולנו. אני חושבת שזאת התרוממות. בתוכי יש ידיעה שהוא רק הרים להסתכל עליו". 

25/03/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


עילי דוד גרפינקל ז"ל
עילי דוד גרפינקל ז"ל  |  צילום: דובר צה"ל
Paris