סיון כהן

"אלה שביקשו לבטל את הפגרה, לא מגיעים לכנסת"

לאחר שנודע כי פגרת הפסח של הכנסת תתקיים כרגיל, ח"כ ניסים ואטורי הגיב לאשמות הקשות: "הפגרה לא מעניינת אותי, זה סתם טייטל שדופק לי את החקיקה"


למרות הדיונים הרבים בנושא בשל המלחמה שעדיין בעיצומה, השבוע נודע כי פגרת הפסח של הכנסת תתקיים כרגיל. סיון כהן דנה בכך ב־103fm עם חבר הכנסת וסגן יושב ראש הכנסת ניסים ואטורי (הליכוד), אשר הגיב לטענות הקשות נגד הממשלה המכהנת ולחוסר חיבורה למציאות המורכבת שבה חיים אזרחי ישראל בימים אלה. 

"לא תהיה פגרה, אני מבטיח לך, אני מתכוון להעלות כל יום את סדר היום, ועדות שקוראים לי אליהן, חוץ וביטחון לא תעצור בפגרה, ועדות אחרות שקשורות למלחמה, של הצפון, הדרום, כל הטיפול במלחמה - אף אחד לא עוצר", הכריז ח"כ ואטורי. "חיילים לא עוצרים, השבויים נמצאים בשבי, ואנחנו צריכים לדאוג להחזיר אותם. לא יודע מה כל ה־120 עושים, אני עובד תמיד, אני באתי לעבוד. אני לא אבזבז זמן בתקופה כזו, הגעתי למקום הזה כדי לעבוד לא כדי להגיד 'אני חבר כנסת'".

ח"כ ואטורי המשיך ותקף את הסיקור והאשמות: "תראי כמה הפופוליזם זול, אלה שביקשו את הבקשה לבטל את הפגרה הם לא מגיעים לכנסת. איפה הייתם כל הזמן הזה? הייתה בקשה לוועדת הכנסת לבטל את הפגרה, מי הגיש את הבקשה? הגישו אנשים שלא מגיעים לכנסת, אז קודם כול תעבדו. רוצים לעבוד? תעבדו".

"יש עוד הרבה חברי כנסת כמוני שלא מעניין פגרה או לא פגרה. זה סתם טייטל שדופק את החקיקה שלי ושל עוד חברי כנסת, ואנחנו נמשיך לעבוד כרגיל", הדגיש והתייחס לסנקציות שהוטלו עליו - קנס של 40 אלף ש"ח והשעיית רישיונו כקבלן: "לא סחרתי ברישיון שלי, לא נכון להגיד את זה. הקבלן הלא רשום זה חבר שלי, והיינו שותפים בעשייה הזו של הבנייה. למה זה צץ פתאום? זה כבר ישן הסיפור הזה, למה פתאום התעוררתם? כי הם מחפשים אותי".

עריכה: שני רומנו

28/03/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


ניסים ואטורי
ניסים ואטורי  |  צילום: יונתן זינדל/פלאש90
Paris