ספורט
עם רון קופמן, יוני הללי, אריה מליניאק, משה פרימו, צביקה שרף ואלי סהר

"זה לא קל להיות בחוץ ולראות את כל מה שקורה בארץ"

עמרי גנדלמן, שחקנה של גנט הבלגית, חשף את האתגרים שעמדו בפניו בשנתו הראשונה בכדורגל האירופי • הוא שיתף: "זה לא קל להיות רחוק מכולם"


עמרי גנדלמן, השחקן הישראלי של גנט הבלגית, התייחס לעונה הראשונה שלו בבלגיה ושיתף בחוויותיו האישיות מהעונה המאתגרת שעברה עליו.

"חוויה שלא נגמרה. ידעתי שזאת תהיה שנה מאתגרת. שנת התאקלמות. בסך הכול אני מרגיש שאני משתלב יותר ויותר ולומד את הכדורגל הבלגי. יש מטרות לפנינו. מקווה להמשיך את היכולת הטובה ולעשות פלייאוף טוב", אמר. 

בנוסף אמר: "ברגע שאתה מרגע יכולת טובה, מבקיע גולים, זה משפיע. זה מאוד תלוי קבוצה נגד מי אתה. ברגע שאתה מראה יכולת טובה, אין סיבה שלא תתפתח במשחק הבא. זה לא קל להיות בחוץ ולראות את כל מה שקורה בארץ. זה לא קל להיות רחוק מכולם."

כשנשאל על משחק בנבחרת אירופית בזמן הלחימה המתקיימת מ-7 באוקטובר, השיב: "זה לא קל להיות בחוץ ולראות את כל מה שקורה בארץ. חברים שלך שנלחמים והמשפחה בבית, זה לא קל להיות רחוק מכולם. בקבוצה יש עסקים כרגיל, ואני לא חווה פה הערות אלא להפך, הם מתעניינים ועושים את מה שהם יכולים".

כשנשאל על השתתפותו במשחקים האולימפים בפריז ענה: "אני מאוד רוצה, זו המטרה שלי, אני מקווה להוכיח שאני ראוי להיות שם. אולימפיאדה מבחינתי זו מטרה, ומאוד אשמח להיות שם".

28/03/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


עמרי גנדלמן במדי מכבי נתניה- ארכיון
עמרי גנדלמן במדי מכבי נתניה- ארכיון  |  צילום: ברני ארדוב/וואלה!
Paris