ינון מגל ובן כספית

"אין סיכוי לעסקה עכשיו - אתם בוגדים בחטופים"

ינון מגל על הפגנות משפחות חטופים: "משפחות החטופים מסכנות, משחקים להן בראש" • ברק סרי: "מה זה הזלזול במשפחות? יגידו מה שהם רוצים, תרכין ראש"


בפתח שעת התוכנית השנייה שוחחו ינון מגל והמגיש האורח ברק סרי על הפגנות משפחות חטופים אתמול (ש') ברחבי הארץ. "לדעתי המחאה חזרה בגדול, זה היה די צפוי", טען סרי. "זו הייתה רק שאלה של זמן, ואתמול זה התפרץ. תל אביב, ירושלים, קיסריה, חיפה וקצת באר שבע, זה מתחיל לחזור בגדול. אני מניח שהפגנה אחת תלבה את השנייה. לדעתי זה ילך ויתעצם מהשבוע ולאורך השבועות הקרובים". 

"הפרעות שעושים בשמאל בליל שבת כשאנחנו בבית הכנסת, זה לא דבר חדש", הודה ינון בתגובה. "גם אני מדבר עם גורמים בכירים, הייתי אומר מאוד. חמאס עושה לנו בית ספר. סינוואר מחכך ידיים בהנאה. אם היה סיכוי לעסקה, אחרי אתמול אין סיכוי לעסקה. אין סיכוי לעסקה עכשיו". 

בהמשך הוסיף: "מה שהם עשו, ומה שאתם עושים שמלבים את האירוע הזה, אתם בוגדים בחטופים, זה פשוט מאוד. משפחות החטופים מסכנות, משחקים להן בראש. אין סיכוי לעסקה עכשיו, נגמר הסיפור, לא תהיה עסקה. הם רוצים שנפסיד במלחמה. רק רפיח, מחנות המרכז, ללכת להם על הראש, זה הדבר היחיד שנוצר. האויב והמחאה משתמשים באותם מסרים". 

"הכול מדשדש", הבהיר סרי. "אף אחד לא משחק למשפחות החטופים בראש, הם דיברו אתמול מדם ליבם והיו בשקט כמעט חצי שנה. בחירות יעזרו לזה שיהיה כאן ראש ממשלה אחר, ויהיה כאן שינוי בהנהגה, ונדע לאן אנחנו הולכים. מה זה הזלזול במשפחות? הם יגידו מה שהם רוצים. תרכין את הראש". 

31/03/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


ינון מגל
ינון מגל  |  צילום: 103fm
Paris