ספורט
עם רון קופמן, יוני הללי, אריה מליניאק, משה פרימו, צביקה שרף ואלי סהר

"כולם ראו שהשופט טעה"

מוחמד אבו יונס, בעלי בני סכנין, זעם על פסילת השער לקבוצתו מול מכבי ת"א • הוא טען: "נעשה כל מה שאנחנו יכולים לעשות מבחינה חוקית"


אמש (ש') נפסל גול של שחקן בני סכנין זאהי אחמד נגד מכבי ת"א בשל עבירה מוקדמת של שחקן בני סכנין מוחמד שכר על גבי קניקובסקי. רבים מהאוהדים, הפרשנים והשחקנים בליגה הישראלית תהו על ההחלטה. בעלי בני סכנין, מוחמד אבו יונס, הביע את כעסו על ההחלטה והודעת איגוד השופטים.

לדבריו, "אף אחד לא ישב וחיכה להודעה של איגוד השופטים. ברגע שהם הוציאו הודעה כזאת הם פגעו בעצמם". בהמשך הדגיש: "כולם ראו שהשופט טעה. אני חשבתי שהשופט מוציא צהוב לשחקן מכבי תל אביב על התחזות. טעויות כאלה, טעויות במתכוון כי אם אתה טעית ובודק כמה דקות אתה יכול לתקן, אבל פה זה לא קרה".

בהמשך הוסיף: "אנחנו נעשה כל מה שאנחנו יכולים לעשות מבחינה חוקית, ואנחנו לא נוותר. ההחלטה של איגוד השופטים הרגיזה אותי. אם אני רואה שהכדורגל בידיים של איגוד השופטים, אני כבעל קבוצה צריך להיות מודאג. אני חרד לעתיד הכדורגל, והטעויות של אתמול משפיעות באופן אוטומטי על מי שתזכה באליפות".

כמה חשוב לכם לסיים לפני בני ריינה?
"זה באמת לא חשוב. אבל אתמול הרבה אנשים דיברו כאילו סכנין סיימה את העונה והולכים לים. אני לא שמתי את עצמי בממדים של מכבי ת"א אבל אני כן קבוצה פייבוריטית שיכולה לתת להם פייט. המומנטום לאחר ביטול השער הפך להיות של מכבי ת"א".

עריכה: אסף חרמוני

31/03/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


שחקני בני סכנין ומכבי תל אביב - ארכיון
שחקני בני סכנין ומכבי תל אביב - ארכיון  |  צילום: אריאל שלום/וואלה!
Paris