בן כספית ואריה אלדד

"לא אפגין כל עוד הליכודניקים בטוחים שביבי גאון"

ישי גרין, לשעבר ממחאת ההייטק, לא יוצא להפגין: "הלחץ שמפעילים על נתניהו מטורף, הבחירות על פי חוק הן עוד שנתיים וחצי, אפשר לחכות"


ישי גרין, שהיה ממובילי המחאה נגד הממשלה, החליט לא לקחת חלק בהפגנה אמש (א') לאחר שנחשף לקריאתו של האב שכול חגי לובר לנהוג באיפוק. בשיחה עם בן כספית ואריה אלדד ב-103fm הסביר את דעתו. 

"אני לא אפגין כל עוד הליכודניקים בטוחים שביבי גאון. אנשים שיוצאים להפגנה, הם רואים בנתניהו אבא רע, אבא נרקיסיסטי שאכפת לו רק מעצמו וכל דקה שהוא על הכיסא זה אסון למדינה שאם צריך לחכות עכשיו שנתיים וחצי, יכול להיות שלא תהיה מדינה, יכול להיות שיהיו 10,000 הרוגים, 100 אלף הרוגים. הם בטוחים שהם מצילים את המדינה. איפה אני נמצא? דעתי התאפסה אחרי הרצח ונהרגו אנשים שאני מכיר. אני אמרתי 'אני לא יודע כלום' והתחלתי להקשיב גם לאנשים שמסבירים לי למה ביבי הוא גאון. אתה יושב ושומע ויש בזה היגיון", אמר. 

עם זאת הדגיש: "זה לא ההיגיון שלי, זה ידוע מה אני חושב על ביבי ונעצרתי מתחת לבית שלו שש פעמים בגלל שאני חושב שהוא לא מתאים ואני רציתי לצאת להפגין מחדש, במשך 24 שעות, 48 שעות, חשבתי שאני הולך להפגין והתחלתי לדרבן אנשים לצאת להפגנה ואז היו כמה שיחות והזכירו לי כמה דברים. אני לא גאון. מה אני יודע? אם חבר שלי שהוא באמת בחור מבריק, נותן לי הסבר על נתניהו, אולי אני לא יודע את התמונה הכללית. אם נתניהו הוא כזה צורר ישראל וכזה נבל על, הליכודניקים היו באים איתנו. נתניהו הוא לא ילד, הוא בן 74, הוא לא בדיוק בריא והלחץ שמפעילים עליו הוא מטורף והבחירות על פי חוק הן עוד שנתיים וחצי. אפשר לחכות שנתיים וחצי".

ההפגנות עכשיו חיזקו את חמאס?
"זה לא מחזק את חמאס כי חמאס גמור. חיזבאללה חזק. האם זה מחזק אותם? זה לא מעניין אותם הדברים האלה, הם רוצים להרוג אותנו. אם הייתה פה אחדות, האנטישמים היו אוכלים את הלב שלהם. הם נהנים לראות אותנו רבים. מה הוציא אותי מדעתי? כשבאמת התחלתי לבדוק את העניין הזה של אחדות והתחלתי לברר והגעתי למסקנה שנתניהו לא רוצה אחדות, שהסיבה שאין אחדות בעם זה הוא".

01/04/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


בנימין נתניהו
בנימין נתניהו  |  צילום: חיים גולדברג/פלאש90
Paris