הכול פתוח
עם אמנון רגב

אימה של נועה ארגמני: "שתהיה חזקה בשביל כולנו"

אמנון רגב אירח באולפן את יעקב וליאורה, הוריה של נועה החטופה בעזה, וגם את חברתה נועה שטרן • אביה יעקב: "אני מאמין שיהיה בסדר"


יעקב וליאורה, הוריה של נועה ארגמני, החטופה בעזה, התארחו באולפן 103fm לריאיון עם אמנון רגב, אליהם הצטרפה גם נועה שטרן, חברתה של ארגמני. השלושה שיתפו בגעגוע הרב שלהם לנועה. 

יעקב ארגמני, אביה, סיפר: "יש רגעים מאוד קשים של נפילה, ואז פרק תהילים שאתה קורא, 'אשא עיניי אל ההרים' וזה מחזק אותך. בימים האלו אני מרגיש שאני חייב להיות חזק, אין לי ברירה פשוט. הדבר הכי קל לומר 'כמה אני מסכן וכמה קשה לי' ואז אתה נופל למעמקים כאלו שהחזרה קשה מאוד. אני מאמין שיהיה בסדר". 

יעקב שיתף כי "נועה זו הבת היחידה, אני מתגעגע לדיבור, לחיבוק, לכניסה שלה לבית, ליציאה. הבית די גדול, כשנועה לא הייתה בבית, הוא היה ריק, אבל כשהיא הייתה בבית, הוא היה מאוד קטן. בכנות, אני הכי מתגעגע לחוצפה הכנה שלה. הייתה לה תשובה לכל שאלה, היא ידעה לפתור כל בעיה במשפט אחד. באחד הפעמים היא אמרה לי, 'אל תחשוב שאם אתה אבא, אתה מבין הכול'". ליאורה, אימה, הצטרפה לשיחה ואמרה כי היא מתגעגעת להכול ו"לטייל ביחד". 

בהמשך סיפרה נועה שטרן, חברתה של ארגמני, על המהלך המרגש שהיא וחבריה ללימודים עשו, כשחתמו בשמה של ארגמני על תחתית המבחנים שביצעו. "נועה ואני, שתינו עם הארכת זמן, אז בכל מבחן שיש לי, היא כתובה איתי בכיתה. יש את השם שלה. היא חלק מזה וזה מאוד מוזר שאנחנו ממשיכים והיא לא פותרת את המבחן הזה עכשיו", הסבירה. 

 

לקראת סיום השיחה, השלושה גם בחרו להעביר מסר לנועה. יעקב מסר: "תהיי חזקה, כי אימא חזקה מאוד בשבילך. אנחנו מחכים ובעזרת השם הכול יהיה בסדר. את תחזרי ונחזור להיות אותה משפחה". ליאורה הוסיפה: "אני מקווה שהיא תהיה חזקה בשביל כולנו". 

נועה שטרן מסרה: "אני רוצה שהיא תדע שאנחנו עם המשפחה שלה ואנחנו מחכים ליום שהיא תחזור ונעשה הכול בשבילה ונעטוף אותה. אני רוצה גם להגיד לה שתהיה חזקה ושתמשיך להחזיק מעמד כי אנחנו מחכים לה". 

31/03/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


הוריה וחברתה של נועה ארגמני
הוריה וחברתה של נועה ארגמני  |  צילום: 103fm
Paris