הכול פתוח

עם אמנון רגב
ראשון ב־22:00
הכול פתוח
הכול פתוח
הכול פתוח
הכול פתוח
הכול פתוח
הכול פתוח
הכול פתוח
הכול פתוח
עוד קטעים

יש לנו מה להגיד על אמנון רגב

אמנון רגב הוא אלוף משנה במילואים, יזם חברתי־קהילתי, העוסק בפיתוח עסקי בארץ ובעולם לטכנולוגיות ישראליות מתקדמות. מנהל מיזם חברתי למיצוי זכויות והחזרי כספים. בנוסף הוא פועל בין השאר כיועץ אישי, מגשר עסקי, מתאם הורי, ובורר מוסמך של הפקולטה למשפטים.

תוכנית רדיו שבועית ייחודית המשלבת ראיונות מרתקים עם דמויות מעוררות השראה וכלים פרקטיים להתפתחות אישית. מדי יום ראשון, צולל המנחה אמנון רגב אל תוך עולמותיהם של אנשים מרתקים מתחומים מגוונים, ביניהם: פסיכולוגיה ופיתוח אישי, יחסים וזוגיות, קריירה ועסקים, חינוך ותרבות, בריאות ואורח חיים ורוחניות.

במהלך הראיונות אנו נחשפים לסיפוריהם האישיים, לתובנותיהם הייחודיות ולגישותיהם השונות להתמודדות עם אתגרי החיים. בחלקה השני של התוכנית, אמנון משתף את המאזינים בכלים פרקטיים שרכש במשך השנים ומנסיון חייו העשיר, תוך שהוא מסייע למאזינים להרחיב את מודעותם העצמית ולפתח גישות בריאות ויעילות יותר להתמודדות עם מצבי חיים שונים באמצעות הידע שרכש בקבלה ובבודהיזם.

'הכל פתוח' היא תוכנית מעוררת השראה שתעניק לכם כלים יקרי ערך להתפתחות אישית, תובנות חדשות על החיים ותחושה של חיבור עמוק יותר לעצמכם ולסביבתכם. הצטרפו אלינו מדי יום ראשון ותגלו עולם שלם של אפשרויות.

צרו קשרצרו קשר עם אמנון רגב