ינון מגל ובן כספית

"בן, אתה והאויב אומרים את אותם דברים"

מגל ביקש להבהיר דבר מה באשר להתבטאויות חברו נגד הממשלה: "מה קורה עם זה שהריב הפנימי תוקע אפשרות לעסקה?" • כספית: "האיש לא כשיר וזה לא מהיום"


בפתח התוכנית התייחסו בן כספית וינון מגל להתנהלות המלחמה על רקע ניתוח הבקע שעבר הלילה (א') ראש הממשלה בנימין נתניהו. "כמה סמלי שברגע שפג הפטור של החרדים נתניהו נרדם, וגם שביום השקר הבין־לאומי מרדימים לי אותו", אמר בן. "זה היום שלו. העיקר שיתעורר".

"נתניהו הולך להיות פה עד בוא המשיח, אתה יכול להיות רגוע", ביקש ינון להעמיד את הדברים על דיוקם. "עד שבא המשיח, נתניהו ראש ממשלה. זה לא הולך להשתנות. נתניהו הוא ראש הממשלה, כך קבע הקב"ה, זה לא ישתנה. בן, אתה והאויב אומרים את אותם דברים. ואתה מדבר על הימין, על נתניהו, אתם אומרים את המסרים של האויב בזמן מלחמה, משדרים את ההפגנות, שוברים את המרקם החברתי שלנו, ואתם עוד מעזים לדבר". 

בהמשך שאל: "מה קורה עם איזנקוט, טרופר וגנץ? לא מפריע להם מה שקורה ברחובות? הם איתנו? הם נגדנו? בעד בחירות? נגד בחירות? לאן זה הולך? מה קורה עם זה שהריב הפנימי תוקע כל אפשרות לעסקה? איפה כל הרמטכ"לים והאלופים שיגידו שהאיום החמור ביותר לישראל הוא הפילוג החברתי? למה עכשיו הם שותקים?". 

01/04/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


ינון מגל
ינון מגל  |  צילום: 103fm
Paris