בראייה אחרת
עם שלומית תמיר

"7 באוקטובר, מבחינתי, זו אופרה טרגית"

שלומית תמיר סיפרה על תחושותיה לגבי הטבח • והתייחסה גם לחזרתה להגשת התוכנית: "אני בעצמי לא מאמינה שאני כאן איתכם"


שלומית תמיר סיפרה על תחושותיה לפני 7 באוקטובר: "לא היה פשוט עבורי כמי שיש לה את היכולת לראות קצת מעבר. תמיד אנשים ראו אותי כאדם פסימי, דווקא בגלל זה, תמיד אני זאת שמבלה באופרות הידועות בתפאורה ובלבוש מן האגדות ותמיד עם סיום טרגי. אופרות כאלו, במיוחד עם סיום כואב וכמה שיותר, היו ללא ספק מנת חלקי בכל הזדמנות שנקראה בדרכי". 

לדבריה, "יש כאלה שאומרים שאני דרמטית, טרגית. החיים יפים כאגדה עד לטרגדיה הבאה שהיא קיימת ומלווה אותנו מעצם החיים עצמם. 7 באוקטובר, מבחינתי, זו אופרה טרגית של אנשים מלאי צבע, אוהבי חיים". 

"אני חוזרת אליכם"

במהלך הפתיח ציינה בהתרגשות את חזרתה לשידור לאחר חודשים: "אני בעצמי לא מאמינה שאני כאן איתכם. שכחתי בכלל איך אני נראית בלייב. זה נראה שכמעט בלתי אפשרי. אני חוזרת אליכם, לשתף אתכם על איך אפשר לראות אחרת בכל זאת את הדברים. יש לי הרבה מה לומר על איך לראות אחרת קצת את הדברים, גם במצב שבו אנחנו נמצאים". 

האמור באייטם זה מבטא את הדעה האישית של השדר/ת והוא אינו מובא כתחליף לקבלת ייעוץ פרטני מבעל מקצוע המתמחה בתחום, ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא. כל פעולה ושימוש שנעשים על בסיס התכנים המופיעים באייטם הינה באחריות המשתמש/ת בלבד.
01/04/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


שלומית תמיר
שלומית תמיר  |  צילום: 103fm
Paris