ספורט
עם רון קופמן, יוני הללי, אריה מליניאק, משה פרימו, צביקה שרף ואלי סהר

"היו לי הצעות יותר טובות מספרטה ובשכר יותר גבוה"

חלוץ מכבי פ"ת טל בן חיים לאחר הודעתו על פרישה מכדורגל: "הייתי שמח להמשיך, אבל אלה החיים" • הוסיף: "השחקן שהכי נהניתי לשחק איתו - דור מיכה"


טל בן חיים, חלוץ מכבי פתח תקווה, הודיע על פרישה מכדורגל בגיל 34. בשיחתו עם משה פרימו, אריה מליניאק ואלי סהר ב־103fm, סיפר על ההחלטה לסיים את הקריירה.

"אני מאוד מתגעגע, הייתה לי פרישה לא בגלל שהייתי מבוגר מדי או לא מספיק טוב, בגלל שנפצעתי לצערי, אז ברור שזה מדגדג והייתי שמח להמשיך, אבל אלה החיים", אמר. "יש כאלה שזה קורה להם בגיל 25 או 30. היו הרבה רגעים, אם אני צריך לקחת את הניצחון הכי משמעותי זה הניצחון בדרבי מול נתניה 5:0. השחקן שהכי נהניתי לשחק איתו זה דור מיכה, חד משמעית. אני חושב שהוא מסמל את כל השינוי של בית"ר ירושלים". 

בהמשך, הוסיף: "תמיד בדיעבד כולם הרבה יותר חכמים, גם אני וגם כל מי שנוקט עמדה על הקריירה שלי או של מישהו אחר. החשיבה מאחורי ללכת לספרטה רוטרדם, היו לי הצעות יותר טובות ובשכר יותר גבוה, אבל הרציונל מאחורי ללכת לספרטה היה זו קבוצה מאוד דומיננטית. בדיעבד לנוכח חוסר ההצלחה בלשון המעטה, התברר שזאת הייתה טעות, ויכול להיות שיכולתי לבחור אחרת ושזה היה עושה לי יותר טוב. באותו רגע, זו ההחלטה שלקחתי ואני לא מצטער עליה. מהכל צומחים, בעיקר מטעויות". 

"מה עושים מחר? עובדים במכבי פתח תקווה", הדגיש בן חיים בסיום. "יש לנו מחלקת סקאוטינג לבנות, ויש עוד דברים לעשות במועדון, אני רוצה לעזור למכבי גם מהצד השני. הדבר היחידי שאני יכול להבטיח הוא שאעשה את המקסימום להצלחת פתח תקווה". 

עריכה: מיכל קדוש 

02/04/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


טל בן חיים
טל בן חיים  |  צילום: מאור אלקסלסי/וואלה!
Paris