מפגינים ידע

צמד המגישים התפלמסו על ההפגנות חדשות לבקרים • כספית: "יש מחאה אדירה" • מגל: "נראה שגורמי הביטחון מתחילים להיות מוטרדים מהאירועים"


בפתח שעת התוכנית השנייה המשיכו בן כספית וינון מגל את שיחתם מהשעה הראשונה בנושא ההפגנות הקוראות להתפטרותו של ראש הממשלה בנימין נתניהו וליציאה לבחירות. "ראש השב"כ הוציא הודעה די חריגה לגבי הפרעות שעשתה בירושלים חבורת האלימים", אמר ינון. "נראה שגורמי הביטחון מתחילים להיות מוטרדים מהאירועים האלה שמתרחשים לנו מול העיניים. ראיתי שטרופר וגנץ יצאו נגדם. אני מקווה שיצליחו לעצור את האירוע הזה. בינתיים הם ממשיכים". 

"כל מה שהם אומרים כל השנים על האלימות, על חוסר המקצועיות, על ההסתה, הכול השלכה", הוסיף. "לפיד שותק, הוא לא אמר מילה, האלימות לא מפריעה לו. רק כשזה מימין הוא מצייץ. כשאלה אנרכיסטים מהשמאל הוא שותק, הוא לא בעניין. אלה האנשים". 

בתגובה השיב בן: "תתרחקו מאלימות. אם לא יודעים מי זרק את הלפיד אפשר לברר ולהוקיע אותו. כל מה שאתם שומעים מעמיתי המלומד על שורפי האסמים, זה לא יעזור כי 40 שנה רצופות שולט פה הימין. זה הכול במשמרת של נתניהו. השרלטן מדבר על רפיח עוד לפני שרפיח קמה לדעתי. בינתיים הפכנו למדינה מצורעת. אני לא אגיד לכם מי אחראי על זה, אבל אתם מתארים לעצמכם. יש מחאה אדירה". 

03/04/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


ינון מגל ובן כספית
ינון מגל ובן כספית  |  צילום: 103fm
Paris