ספורט
עם רון קופמן, יוני הללי, אריה מליניאק, משה פרימו, צביקה שרף ואלי סהר

"החלום הכי גדול זה לשחק בנבחרת ישראל"

אנאס מחאמיד, שחקן מכבי פ"ת, שיתף בחלומות שלו לעתיד • על התחושות לאחר העלייה לחצי גמר הגביע, אמר: "הרגשתי שאנו לא הולכים להפסיד"


מכבי פתח תקווה עלתה אתמול (ג') לחצי גמר גביע המדינה לאחר ניצחון מפתיע 2:4 על מכבי תל אביב במשחק שנגרר להארכה וכלל שער שוויון דרמטי של מכבי פתח תקווה עמוק בתוך תוספת הזמן. אנאס מחאמיד, שחקן פתח תקווה, שוחח על כך עם רון קופמן ויוני הללי ב־103fm.

"אתמול הייתה הפתעה, אחרי שקיבלנו גול בפנדל בדקה 95, הוצאנו את הכדור מהרשת, שמנו אותו על החצי, הייתה לנו אמונה שלמה שאנחנו לא מפסידים את המשחק. אחרי הארכה ואחרי שקיבלנו גם אדום, קיבלנו שני שערים וניצחנו", סיפר מחאמיד והוסיף: "אחרי המשחק מול אשדוד כשהפסדנו 1:0 בליגה, כל השבוע דיברנו והאמנו שאנחנו הולכים לנצח את המשחק הזה".

לדבריו, "אני אישית הרגשתי כמו כולם שאנחנו לא הולכים להפסיד את המשחק הזה. כל המשחק הרגשנו שאנחנו בתוך המשחק. ב־1:1 היו לנו גם הרבה מצבים שיכולנו גם לתת את השני, כל המשחק הרגשנו שאנחנו שם ועובדה גם כשקיבלנו את ה־2:1 לא נשברנו וישר כבשנו את ה־2:2".

זה שאתם קבוצה צעירה, זה מעודד אותך לקראת הליכה עד הסוף לגביע?
"לדעתי, כמה שיש לך יותר צעירים, יש לך יותר אנרגיות ויותר כוח".

אבל פחות ניסיון.
"נכון, לדעתי היום הניסיון לא כל כך משפיע בכדורגל. איפה שלא תסתכל, היום כל הקבוצות בעולם משתפות ילדים צעירים מוכשרים מאוד שמבינים את המשחק, לא כמו פעם כשהיית מעלה שחקן בן 18-16 לבוגרים שהוא לא יודע כלום, היום כולם מפותחים, מבינים, חזקים, אינטנסיביים ולדעתי השחקנים הצעירים שיש לנו שעלו מאוד עזרו לנו העונה והלוואי שזה ימשיך ככה כי מי שטוב היום, לא מסתכלים על הגיל שלו, מסתכלים על האיכות והיכולת שלו במשחק".

לגבי ההרגשה כי הבטיחו את הישארותם בליגה, טען: "אולי טעינו במחשב, אנשים כבר חשבו שאולי נגמרה העונה, אבל עובדה הפסדנו לקבוצה שהייתה בתחתית, הרמנו אותה מהקבר, זו עוד הוכחה שהליגה עוד לא נגמרה ונפתחה מחדש. לבוא לשחק רבע גמר נגד מכבי תל אביב, לא צריך להביא אנשים מוטיבציה. כשאתה בא לשחק מול קבוצה שהיא מתחת לקו ואתה עם 30 נקודות, הפרש שמונה, פה אתה צריך לראות איך שחקנים באים למשחק וזו העבודה שלנו, אנחנו השחקנים, לא משנה המאמן, לא משנה המועדון, לא משנה כלום, אתה צריך לבוא מהבית הכי מוכן, הכי מפוקס, לבוא, לעשות את העבודה".

איך אתה מרגיש באופן אישי?
"אני מרגיש מצוין. היחסים ביני לבין המאמן, לבין הצוות השתפרו מאוד. היום, אגב, מומשה האופציה עליי ואני ממשיך לשנה הבאה. יש בינינו, אני והמועדון, אמונה גדולה. אני רוצה להמשיך את ההצלחה ולהמשיך להגשים את החלומות".

מה החלום שלך?
"יש לי חלום לשחק באחת הגדולות פה בישראל. מעבר לים שיחקתי כבר בשווייץ, אני חולם להגיע לאחת הגדולות פה בארץ והחלום הכי גדול זה לשחק בנבחרת ישראל".

03/04/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


אנאס מחאמיד
אנאס מחאמיד  |  צילום: אודי ציטיאט/וואלה!
Paris