אודי סגל וענת דוידוב

"נראה שהנהג כיוון לאישה - הוטחה על מכסה המנוע שלו"

שלושה בני אדם נפגעו מדריסה בהפגנה בתל אביב • דרור סלעי, עד ראייה: "זה היה פיגוע דריסה קלאסי, ראיתי אדם מוכה אמוק ושנאה"


שלושה הולכי רגל נפגעו אתמול (ש') מרכב במהלך הפגנה ברחוב שאול המלך בתל אביב, בהם אישה בת 50 במצב בינוני ושני פצועים במצב קל. דרור סלעי, עד ראייה, סיפר על המתרחש באותם רגעים.

"הייתי חלק מצעדה במחאה להשבת החטופים, ונוצרה חסימה ספונטנית של התנועה. ראיתי ג'יפ עם נהג שהתעמת עם המפגינים, ומה שראיתי זה שהמפגינים פינו לו מקום כדי שיוכל לנסוע, והתפנה לו מקום, ואז לתדהמתי במקום לנסוע באיטיות הוא האיץ בהאצה מקסימלית תוך שהוא מסיט את הרכב כדי לפגוע באישה מבוגרת שעמדה מולו", אמר סלעי. 

לדבריו, "נראה שהוא כיוון אליה, ממש כמו פיגוע דריסה. הוא פגע באישה מבוגרת שהוטחה על מכסה המנוע ואז נפלה על הכביש. היא נחבלה בראש ושברה שיניים, פיגוע דירסה קלאסי. הוא פגע בעוד מפגינים נוספים ונמלט מהמקום. משטרה עצרה אותו, והוא המשיך לקלל ואף ניסה לירוק על המפגינים".

דרור טען שחלק משרי ממשלת ישראל מלבים את ההסתה: "אחרי ההסתה חסרת הרסן שאנו רואים, כולל מצד שרים בממשלה כנגד המפגינים תוך שימוש בתאוריות הקשר הזויות וביטויים קשים, זו התוצאה. אלו אנשים מוסתים".

כשנשאל אם הוא יכול להבין את הכעס והתחושות של המתנגדים למחאה, השיב: "בלי קשר האדם הזה הגיע לאירוע עם ראש מוסת לחלוטין. לגופו של עניין, הוא אכן נחסם אבל זו לא הייתה חסימה, זו הייתה צעדה, ונתנו לו לעבור. העיכוב שלו היה רק דקות ספורות, הוא היה יכול לעבור, הוא לא היה יכול להיות כה קטלני אם לא היה לו מקום לעבור. היה פה ניסיון רצח, לא משהו אחר".עריכה: אליעזר בן יהודה

07/04/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


הנהג החשוד בדריסה
הנהג החשוד בדריסה  |  צילום: אריק מרמור/פלאש90
Paris