אודי סגל וענת דוידוב

"ישראל חייבת להגיב - איראן פתחה במלחמה"

אודי סגל על ההתמודדות הישראלית נוכח המתקפה האיראנית • ענת דוידוב: "השרים סמוטריץ' ובן גביר דורשים תגובה בדמות 'בעל הבית השתגע'"


בפתח התוכנית, התייחסו אודי סגל וענת דוידוב לאפשרות לתגובה ישראלית נוכח המתקפה האיראנית, זאת על רקע המלחמה הקשה, זהו יומה ה־192.

"עכשיו מחכים, או לא, שתהיה תגובה ישראלית", אמרה דוידוב. "שוב השרים סמוטריץ' ובן גביר דורשים תגובה בדמות 'בעל הבית השתגע'". 

בתגובה, השיב סגל: "אני חושב שישראל חייבת להגיב. איראן פתחה במלחמה, היא הפרה כל כלל, היא פגעה בריבונות הישראלית, יצרה מאזן טרור וטילים. ישראל חייבת להגיב, השאלה היא איך, מתי, באיזה מחיר ומה החלופות. זה מחייב תהליך חשיבה, אסטרטגיה".

"הממשלה הזו מייצרת ביממה האחרונה הרבה רעש, ויכוח פומבי, יצרי, עם פילוג מובנה - כוחנות מול תבוסתנות, לאומיות מול רפיסות, חזקים מול חלשים. בדרך הם תוקפים את הצבא, זה שהציל את ישראל מאסון גדול. את הקבינט כמובן, את שר הביטחון מהליכוד. אין איפוק, אין ריסון, אין מחשבה. לא משנה איך ישראל תגיב, זו החולשה האמיתית - הפילוג המובנה, הדיון הפומבי, התקיפה של אישים בתוך הממשלה והעובדה שאנחנו לא מסוגלים לשלוט ביצרים ובדיבורים זו החולשה האמיתית של ההנהגה הישראלית", הוסיף. 

15/04/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


אודי סגל
אודי סגל  |  צילום: 103fm
Paris