הכול זהב?

את פתח שעת התוכנית השנייה הקדישו צמד המגישים לשיר האייקוני כ"כ של 'התרנגולים' בעקבות מותה של כלת פרס ישראל נעמי פולני • כיצד הסלים השיח?


בפתח שעת התוכנית השנייה החליטו בן כספית וינון מגל לסור מעט מענייני דיומא ותיבלו את שיחת החולין שלהם בשיר 'הכול זהב' של להקת 'התרגולים', זאת בעקבות מותה של כלת פרס ישראל, הזמרת, השחקנית והבמאית נעמי פולני, שהלכה היום לעולמה בגיל 96. 

"פתאום מתברר שכולם יחד איתנו תוקפים את האיראניים, שאנחנו בקואליציה", חזר ינון לסערות התורניות והתייחס לביקורות נגד ראש הממשלה בנימין נתניהו חדשות לבקרים. אנחנו צריכים לזכור שאנחנו מדינה חזקה, ושאנחנו צריכים להיות מאוחדים. רוב עם ישראל שמח בשמחתנו, כואב את כאבנו, מבין שצריך להיות מלוכדים".

בהמשך הוסיף: "נערכים לכיבוש רפיח, רוצים להחזיר את החטופים, חמאס תוקע את זה, מבינים שאי אפשר לעשות מדינה פלסטינית ושאי אפשר לסמוך על הרשות הפלסטינית. מבינים מי עשה את אוסלו, מי עשה את ההתנתקות, למה זה הוביל. עם ישראל מתחבר לעצמו ולזהות שלו. איימתם שתעזבו את הארץ ושתפגעו בצבא, פגעתם בצבא, אבל עם ישראל ברובו הוא עם חזק ומבין את האירוע. אתם לא מצליחים. הפכתם את נתניהו לדמון". 

בתגובה הסביר בן: "אני שואל את עצמי מה איראן הריחה, מה חיזבאללה מריח ומה חמאס הריח. זו ממשלה שכל הזמן מוציאה אצבע משולשת לעבר אמריקה, לכן איראן הפסיקה לפחד. מי עשה את ההתנתקות? הליכוד, שרון וביבי". 

15/04/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


ינון מגל ובן כספית
ינון מגל ובן כספית  |  צילום: 103fm
Paris