ינון מגל ובן כספית

"איפה היה כל המדע שלכם ב־7 באוקטובר?"

ינון ביקש לשוב אחורה בזמן וצינן מעט את ההישג האדיר מול התקיפה האיראנית • בן הבהיר: "מה שקורה אצלכם מאותו לילה - סוג של קריסה פנימית"


בפתח שעת התוכנית השנייה שוחחו בן כספית וינון מגל על המתקפה האיראנית נגד ישראל, שנבלמה כמעט כליל. "באמת היה לילה היסטורי, שמצד אחד הוא היה לילה של עלטה וחרדה, ומשהתברר שהצלחנו לבלום את התקיפה בצורה מזהירה, זה בזכות ביבי", טען בן בשאט נפש. 

"איפה היה כל המדע שלכם ב־7 באוקטובר? איפה רפאל והתעשייה האווירית?", ביקש ינון לשאול. "איפה חיל האוויר שלכם היה ב־7 באוקטובר? איפה הטייסים? קודם כול צריך להגיד תודה לבורא עולם. חמאס עשה מאיתנו פורפרה. הם רוצים גמישות במשא ומתן. מה זה השטויות האלה? הם לא זזו מילימטר, והעיקר מאשימים את נתניהו. מבלבלים למשפחות את המוח". 

בתגובה הבהיר כספית: "מה שקורה אצלכם מאז אותו לילה של התקיפה זה סוג של קריסה פנימית", הודה. "יש רשימה של דברים שנתניהו אמר שיש להם תאריך, אתה יכול לעשות לי סדר? מה שקרס ב־7 באוקטובר בין היתר הוא כל הפיקוד והשליטה. כל אקט מלחמתי של ישראל צריך לקבל אישור של ארה"ב. לכן כולם מתנגדים לזה כל השנים". 

"אתם לא מבינים את המזרח התיכון בכלל, אין לכם מושג", הודה חברו לשידור. "אתם מרפים את ידיה של ישראל. ההיסטוריה תשפוט אתכם. אין מציאות אחרת, זה האדם שמנהל עכשיו את המלחמה של עם ישראל בעמלק. זו האמת. אתם תוך כדי המלחמה בעמלק פוגעים באדם שמנהל אותה. אתם פרקליטיו של השטן". 

15/04/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


ינון מגל
ינון מגל  |  צילום: 103fm
Paris