עוד חוזר הניגון

צמד המגישים התפלמסו שוב על אלו הקוראים להתפטרות רה"מ • בן: "אם לא היית אוסף לו כסף, לא היה 7 באוקטובר" • ינון: "התנתקתם מחללית האם"


בפתח שעת התוכנית השנייה שוחחו בן כספית וינון מגל על אלו הקוראים לראש הממשלה בנימין נתניהו לסיים את תפקידו חרף המלחמה. "אין פה אידאולוגיה", טען ינון. "כל פעם זה משהו אחר. פעם זה הגז, פעם הצוללות, המשפטים, השוחד, הרפורמה המשפטית, כל פעם זה משהו אחר. מה הם לא עשו פה? בסוף סתם, כלום. חבורה של אנשים שלמרבה הצער סחפו מדינה שלמה לפני האסון הזה".

"תקפו אותנו כי נתניהו ראש הממשלה, זה מה שאמרת", הוסיף. "ירדתם מהפסים לגמרי. הקטע הנורא הוא שאתם פשוט הורסים את המדינה. הובלתם לאסון, ואתם ממשיכים לעשות את זה תוך כדי המלחמה. מטורפים. עם זה אני צריך להתמודד, עם הטרפת המטורללת הזו. התנתקתם מחללית האם". 

בתגובה אמר חברו לשידור: "שברת את כל השיאים הקודמים של המופרכות של עצמך. מבחינת מחאה, העסק התחיל בממשלת השינוי, כשחברי מכונת הרעל המטונפת בנו סוכות מול האומללים שהעזו להקים ממשלה שאינה בראשות נתניהו. אם לא היית אוסף כסף לביבי, לא היה 7 באוקטובר. החברה פשטה רגל, אנחנו בפשיטת רגל בכל החזיתות, כינוס נכסים, הכול התפרק". 

17/04/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


ינון מגל ובן כספית
ינון מגל ובן כספית  |  צילום: 103fm
Paris