ינון מגל ובן כספית

"הייתי חרד, דאגתי כל שנייה - הבנתי שאני גומר את עצמי ולא עוזר לו"

הרב דורון פרץ, אביו של סרן דניאל פרץ ז"ל שהתבשר כי נפל בבוקר השבת השחורה וגופתו נחטפה לעזה, ביקש להבהיר: "את משפחות החטופים אי אפשר לשפוט"


סרן דניאל פרץ, מפקד מחלקה בגדוד 77, עוצבת 'סער מגולן' (7), נפל בקרב בבוקר השבת השחורה וגופתו מוחזקת בשבי חמאס. הרב דורון פרץ, יו"ר תנועת המזרחי העולמית ואביו של דניאל ז"ל, שוחח עם ינון מגל וברק סרי ב־103fm וסיפר על האובדן הכבד. 

לדבריו, "הבחירה האחרונה ואולי היחידה שיש לבן אדם זה לבחור מה יהיו המחשבות שלו - כל עוד המחשבות שלי לקחו אותי לדניאל, לא יכולתי להתמודד. הייתי חרד, דאגתי לו כל שנייה, כך הגעתי למסקנה שאני גומר את עצמי ולא עוזר לו. עכשיו אני חושב על סדר פסח הראשון שיהיה לנו בלי הבן שלנו. אני מנסה לא לשים את הפוקוס על הטענות שלי לריבונו של עולם, למדינה, לצבא. זה היופי של היהדות - אני מתמקד בטוב". 

על מחאות משפחות החטופים אמר: "זה המשך של מה שקרה עם כוח קפלן ב־6 לאוקטובר, אבל אני לא שופט את משפחות החטופים. הרי לא כולנו בדעה אחת, אבל בתוך הטנק שלנו אנחנו לא מדברים פוליטיקה ואוהבים אחד את השני. אני בוודאי לא יכול לשפוט את הכאב שלהם, לחיות במצב שאתה לא יודע מה קרה לילד שלך - אני לא יכול להסביר את הטלטלה. לכן אני אומר - את משפחות החטופים אי אפשר לשפוט".  

21/04/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


דניאל פרץ ז"ל
דניאל פרץ ז"ל  |  צילום: דובר צה"ל
Paris