אודי סגל וענת דוידוב

"לפני שהוא הלך למילואים, התחננתי בפניו - 'אל תלך'"

גיל הורביץ, מנהל מועדון הגלישה שבו עבד עידו אביב ז"ל, לוחם במילואים שנפל במרכז רצועת עזה, שיתף בכאב: "כולנו מזועזעים, ייקח לנו זמן לעכל"


רב סמל ראשון במילואים עידו אביב ז"ל, ששירת במסייעת של חיל השריון, נפל במהלך חג הפסח במרכז רצועת עזה. עידו עבד כמדריך גלישה בכיר במרכז לגלישה וספורט ימי 'סרף סייקל' בקריית ים ונחשב ליד ימינו של בעל המועדון גיל הורביץ. בשיחה עם אודי סגל וגיא פלג ב־103fm סיפר הורביץ בכאב עמוק על דמותו של הלוחם האמיץ.

לדבריו, "עידו זה אדם שמתאהבים בו מייד, בחור שכל הזמן מחייך. קשה לדבר עליו בלשון עבר. הוא היה כל כך נעים שקשה לדמיין אותו כלוחם בצבא, אבל היו בו הרבה צדדים, וכנראה שזה היה אחד מהם. הוא היה גולש שכל מה שנגע בו היה טוב. הוא נורא אהב לעבוד בתחום, הוא לקח על עצמו פרויקטים של נוער בסיכון ובעלי מוגבלויות". 

בהמשך שיתף כי "כולנו מזועזעים והמומים, ייקח לנו הרבה זמן לעכל. לפני שהלך למילואים התחננתי בפניו שיישאר, אמרתי לו שאנחנו חייבים אותו, שאנחנו לא יכולים להסתדר בלעדיו, אבל הוא היה בטוח שהוא הולך ומייד חוזר. הוא ממש אמר שהוא הולך וצ'יק צ'ק זה נגמר. הוא אמר שהכול יהיה בסדר". 

30/04/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


עידו אביב ז"ל
עידו אביב ז"ל  |  צילום: דובר צה"ל
Paris