איפה הכסף
עם ענת דוידוב

"פשוט עבדו עלינו בעיניים"

עשרות ישראלים תקועים בדובאי בשל ביטול טיסת 'ארקיע' לארץ • רפאל חזן, אחד הנוסעים: "מטרטרים אותנו" • מנכ"ל החברה עוז ברלוביץ' הגיב


עשרות ישראלים תקועים כבר מספר ימים בנמל התעופה בדובאי, זאת עקב ביטול טיסת 'ארקיע' מאיחוד האמירויות לישראל, והתשובות ממאנות להגיע. רפאל חזן, הנמנה עם הישראלים שנתקעו על אדמת דובאי, שוחח עם ליאת רון וסיפר על מורת רוחו. 

"עצוב לנו לקבל דבר כזה מאכזב", תיאר. "פשוט עבדו עלינו בעיניים. שלושה ימים מטרטרים אותנו. אין מענה. אין שום נציג מחברת 'ארקיע'. יש כאן משפחות עם תינוקות שאזל להן האוכל. אנשים שנגמרו להם התרופות. שום נציג לא עונה לבקשה של כל הנוסעים פה". 

בהמשך הגיב לפרשה עוז ברלוביץ', מנכ"ל 'ארקיע', והדגיש: "בשל תקלה טכנית המטוס עומד בדובאי כבר ארבעה ימים. מטוס גדול ביותר עדיין מקורקע. למטוס כזה יש אפקט דומינו לכל לוח הטיסות של החברה לצערי. זה משהו שלא יכולנו לצפות אותו. אני מבין את המצוקה של נוסעי דובאי". 

"אנחנו חברה שומרת חוק", ביקש להבהיר. "אני מנצל את התוכנית כדי להתנצל בפני הנוסעים. אתמול רצינו להוציא שני מטוסים כדי להוציא את הנוסעים, אבל בדובאי לא כל טיסה ישראלית יכולה להיכנס".  

30/04/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


דובאי, איחוד האמירויות
דובאי, איחוד האמירויות  |  צילום: Francois Nel/Getty Images
Paris