ספורט
עם רון קופמן, יוני הללי, אריה מליניאק, משה פרימו, צביקה שרף ואלי סהר

"שואף שעד תחילת שבוע הבא אדע אם מימר ממשיך"

סעיד בסול, הבעלים של בני ריינה, שיתף במחשבות על העונה הבאה, גם בעמדת המאמן: "הדבר היחיד הוא תנאים כספיים - אם נסתדר, הוא ממשיך לעוד עונה"


סעיד בסול, הבעלים של בני ריינה, שוחח עם רון קופמן ויוני הללי על העונה הטובה שעוברת על קבוצתו ולקראת העתיד, בין היתר גם של שרון מימר, מאמן הקבוצה. 

"בינתיים הייתה פגישה טובה אחת. אין לי דדליין, הוא רוצה להישאר וגם אני רוצה שהוא יישאר, שנינו מסכימים בדבר הזה", אמר בסול לגבי מימר והוסיף: "הדבר היחיד הוא תנאים כספיים - אם נסתדר, הוא ממשיך לעוד עונה, אם לא, נפרדים ונמשיך כידידים".

לדבריו, "אני שואף שעד תחילת שבוע הבא אדע אם הוא ממשיך או לא. זה לא קשור אם הפערים משמעותיים או לא, זה קשור למה אנחנו מסוגלים לתת, ומצד שני מה המאמן שואף להרוויח. אני אשלם מה שאני מסוגל לשלם".

לגבי ההתעניינות של קבוצות מסוימות בפרדי ורגאס הסביר: "בינתיים הוא שחקן של ריינה, יש לו חוזה, ויש מימוש אופציה, ושלחנו מכתבים לממש את האופציה, אז יש חוזה לעוד כמה עונות ולא רק לכמה עונות. נכון לעכשיו הוא שחקן של ריינה. הרבה דיבורים ואין מה לאכול. כשתהיה הצעה על השולחן נשב יחד עם השחקן והסוכן שלו, ומה שטוב לנו ולשחקן נעשה".

כמה חושב לך לסיים את העונה עם עוד ניצחון על מכבי חיפה?
"חשוב לי שננצח כמה שיותר בחמשת המשחקים האחרונים. אנחנו עם שלושה ניצחונות ושני הפסדים, היחידה שעשתה את זה היא מכבי ת"א. חשוב לי לנצח בכל המשחקים, אל תשכח שיש תמריץ של כסף בכל ניצחון, בכל נקודה בפלייאוף".

בהמשך הסביר את גישתו לקבוצה והצלחתה למרות התקציב הנמוך יחסית לקבוצות אחרות: "אם אני נוסע מרמת הגולן לאילת במרצדס ונוסע ברכב של מיצובישי, זה מביא אותי לאותו מקום? על פינוקים אתה משלם יותר כסף, אותו דבר בכדורגל. כל הפינוקים האלה לא עושה את הקבוצה יותר טובה, זה בשביל השואו ובשביל להראות לאנשים מה יש. זה עושה לי הרבה גאווה כשאני רואה את ריינה מדורגת בליגת העל כשאף אחד לפני כן לא ידע איפה זה ריינה, אז זה עושה גאווה. זה ממש משמח".

02/05/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


שרון מימר
שרון מימר  |  צילום: ברני ארדוב/וואלה
Paris